Wpis z mikrobloga

@DoktorNauk: A ja jestem prawakiem i szkaluję to co się wczoraj działo. Powinno się ładować z ostrej amunicji do tych cymbałów. Niezależnie czy są lewakami czy prawakami. Law and order musi być.
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: super memik, tylko że faktyczna prawda jest taka że tej akcji w kapitolu nikt nie popierał, nawet newsmax (najbardziej pro trumpowska tv) to potępiał i trump też w przemówieniu mówił żeby tego nie robić, a jak blmy rozjebywały miasta to kamala hariss promowała zrzutki na kaucję dla biednych, ucieśnionych mokebów, a cnn co o---------ł wtedy to już nie wspomnę, jako enkapsulację załączam picrela - taka jest różnica
KhaDori - @DoktorNauk: super memik, tylko że faktyczna prawda jest taka że tej akcji ...

źródło: comment_1610039617PBTtnKpmjh3ZBeGJFSORFh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: na jednych i drugich pluje, ale na pierwszych bardziej, bo drudzy zostali ogłupieni przez fejk newsy trumpa i w sumie nie robią takich szkud (no troche robią bo podważają zasadom demokracji w usa)
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: różnica jest ale subtelna tj podejście mediów: dziś terroryści i prawicowi ekstremiści, rasiści i szowiniści szturmują kapitol natomiast parę miesięcy temu biedni czarni aktywiści walczyli o swoje prawo do życia wolności i bezpieczeństwa. Nie mówię że na tych manifestacjach, jednych i drugich, było samo bydło albo na którejś ludzie mieli tylko rację, ale chyba każdy przyzna że z WIĘKSZOŚCI (tzn nie z wszystkich) mediów wylewał się taki właśnie obraz
  • Odpowiedz
Może nie powinienem, ale sobie skomentuję.

@DoktorNauk: Zauważ, tak po komentarzach do tego wpisu, że jeśli nie opowiadasz się po żadnej ze stron, tylko po prostu krytykujesz gupotę, to jesteś odbierany raczej jako prawak - wróg lewaków. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: w sumie to prawaki protestują u "źródła" problemu, jakkolwiek tego by nie robili. BLM nie atakowało posterunków policji ale też wszystko wokoło XD
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: xD no śmieszki heheszki, w sklepie nie ma tego prawa tak samo jak w każdym innym miejscu w Stanach, ale tak po prostu wygląda wściekły tłum doprowadzony do ostateczności xD
także no, moje stanowisko to nie tyle "no hehe, oni tylko walczą o swoje prawa" co, "no niestety, w żaden inny sposób nie mogą wywalczyć swoich praw" ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
o jakie prawa walczą ludzie szturmujący sklep nike? Misiu nie bądź śmieszny xD

@DoktorNauk:
Misiu a o jakie prawa walcząc ci napadający na Kapitol?
W ogóle p-------ć się do takiego obrazka i szukać "kto co bardziej", to jest dopiero żenada XD
I piszę to jako osoba, która miała bekę z protestów lewaków i BLM.
  • Odpowiedz
super memik, tylko że faktyczna prawda jest taka że tej akcji w kapitolu nikt nie popierał, nawet newsmax (najbardziej pro trumpowska tv) to potępiał i trump też w przemówieniu mówił żeby tego nie robić, a jak blmy rozjebywały miasta to kamala hariss promowała zrzutki na kaucję dla biednych, ucieśnionych mokebów, a cnn co o---------ł wtedy to już nie wspomnę, jako enkapsulację załączam picrela - taka jest różnica


@KhaDori: Nie wiem
  • Odpowiedz