Wpis z mikrobloga

@DoktorNauk: Randomowe wandalizacje i kradzieże nie dezawuują idei protestów - takie rzeczy dzieją się niestety zawsze gdy miliony ludzi wychodzą na ulicę. Konserwatyści 50 lat temu tak samo próbowali ośmieszać protesty przeciw prawom dyskryminującym czarnych i kobiety.
  • Odpowiedz
@szary_obcy: to teraz wyobraź sobie, że to zwolennicy Bidena wbijają się na Kapitol, a MAGA (make American great again) plądruje sklepy - jestem pewien, że sytuacja byłaby odwrotna.
Prawacy bagatelizowaliby rabunki sklepów i podpalenia, mówiliby, że to prowokacje, że to tylko pojedyncze przypadki, przy takim tłumie protestujących i tak jest spokojnie, że zawsze pod protesty podepną się zadymiarze.
Za to lewaki gadałyby, że przecież wejście na Kapitol jest pokojowe, nikt nie
  • Odpowiedz
@szary_obcy: "Randomowe wandalizacje". No tak, spalenie posterunku policji i kilku budynków, obrabowane sklepy, straty na miliony dolarów to przecież nic.
Jaka jest idea protestów? Wyimaginowany rasizm niemający żadnego potwierdzenia w statystykach? Śmierć naćpanego recydywisty, który nie umie stosować się do poleceń?
Takie tłumaczenia są żałosne.
Do you have any idea how crazy you are?
DoktorNauk - @szary_obcy: "Randomowe wandalizacje". No tak, spalenie posterunku polic...
  • Odpowiedz
@szary_obcy: generalnie zgoda, z jedną uwagą. Przy protestach BLM nie widziałem głosów #neuropa popierających szbrowanie sklepów, a raczej uwagi, że to co się dzieje jest złe, ale taka jest natura gwatłownych i spontanicznych protestów społecznych. Dzisiaj natomiast konserwy od rana piszą w stylu "hehe dobrze, gonić lewactwo". Serio, może pamięć mi szwankuje, ale nie przypominam sobie ani jednego komentarza lewaków w stylu "hehe sklep okradli, dobrze, dobrze, #!$%@?ć kapitalistom".
  • Odpowiedz
Wyimaginowany rasizm niemający żadnego potwierdzenia w statystykach? Śmierć naćpanego recydywisty, który nie umie stosować się do poleceń?

Takie tłumaczenia są żałosne.


@DoktorNauk: żałosne to są te podrygi prawaków, dla których powazny problem społeczny, o którym mówi się powszechnie, nie istnieje, bo im do wizji świata nie pasuje, a oponię koronera na temat przyczyny zgodnu, wskazującą jednoznacznie na uduszenie mechaniczne ignorują, bo też im do wizji świata nie pasuje.

Amerykański koroner swoje,
  • Odpowiedz
"Randomowe wandalizacje". No tak, spalenie posterunku policji i kilku budynków, obrabowane sklepy, straty na miliony dolarów to przecież nic.


@DoktorNauk: Miliony dolarów w skali całego USA to nic.

Jaka jest idea protestów? Wyimaginowany rasizm niemający żadnego potwierdzenia w statystykach


Instytucjonalny rasizm ma potwierdzenie w bardzo wielu statystykach.

Śmierć naćpanego recydywisty, który nie umie stosować się do poleceń?


Nie wszyscy są takimi politycznymi cuckami jak ty, żeby godzić się na to że
  • Odpowiedz
@szary_obcy: Skoro policjant zabił, to się idzie z tym do sądu a nie #!$%@? pół miasta. Ale to tylko moje chore wizje społeczeństwa.

Miliony dolarów w skali całego USA to nic.


Aaaa to nie ma żadnego problemu. Przecież ucierpieli tylko ci cholerni kapitaliści ze swoimi cholernymi sklepami na które harowali całe życie ale w skali kraju to zupełnie nic więc luz. XDD

Instytucjonalny rasizm ma potwierdzenie w bardzo wielu statystykach.


"W
  • Odpowiedz
Skoro policjant zabił, to się idzie z tym do sądu a nie #!$%@? pół miasta. Ale to tylko moje chore wizje społeczeństwa.


@DoktorNauk: Twoja wizja zakłada, że nie należy protestować w obronie życia kogoś, bo akurat był czarny i w przeszłości karany. To jest wizja chora - potwierdzam.

Aaaa to nie ma żadnego problemu. Przecież ucierpieli tylko ci cholerni kapitaliści ze swoimi cholernymi sklepami na które harowali całe życie ale w
  • Odpowiedz