Wpis z mikrobloga

@jagerrrr też przyszedłem tu na poszukiwanie kogoś kto pisze to szybciej, ale mi się wydaje że z tym egzaminem jest tak samo jak z ee03 wszystkie szkoły pisały to tego samego dnia o tej samej godzinie. Trochę unlucky bo większość egzaminów można w dniu egzaminu znaleźć już na necie ale chyba nie ten. Większość egzaminów ma grupę na mess i tam podają już odpowiedzi ale elektronicy jakoś się zebrać chyba nie
  • Odpowiedz
Mam identycznie praktyka 11 stycznia godz 13, teoria 12 stycznia godz 12. Do zdania są na spokojnie. Zero wiedzy i trochę chłopskiego rozumu i się uda
  • Odpowiedz
I jak poszło? Ja powiem szczerze, że był ciężki. Uszkodzony był kondensator C5. Jakje rezystory daliście w modyfikacji?
  • Odpowiedz
  • 1
Kondensator wymienilem, na modyfkiacji sie wyjehalem i zrobilem cala źle, ale ptaszki cwierkaja ze mial obyc 7.5kOhm, mam nadzieje ze w czerwcu dają łatwiejszy
@Ninja_
  • Odpowiedz
  • 0
Pozwolę skopiować komentarz z jednej z grup: "Mi się wydaję, że tam jest po prostu błąd. W elementach nie ma wymienionych żadnych innych kondensatorów niż elektrolitowe, w dodatku od 1uF do 1mF. Zamiana kondensatora unipolarnego 100nF na kondensator elektrolityczny 1uF(lub większy) w tym przypadku jest niedopuszczalna. Dlaczego?
1. Ten kondensator działa w obwodzie prądu zmiennego, czyli kondensator elektrolityczny się tam zepsuje, a w najgorszym wypadku... wybuchnie. Czyli zrobisz tykającą bombę...
  • Odpowiedz