Wpis z mikrobloga

@kowad: źródło jakich rewelacji, przecież masz wypisane przypadki w linku który podałeś wszystko co chcesz wiedzieć, mój zawód nie jest objęty tymi przepisami a to oznacza że ja mam kategoryczny zakaz pracy w dni wolne od pracy.
  • Odpowiedz
@Priya: Wolę być nazwany ignorantem przez randoma z internetu niż poświęcać swoje życie i czas na analizowanie bajek o facecie chodzącym po wodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@mroznykasztan: Tylko co mnie obchodzi kultura naszego kraju? Przypominam że zgodnie z aktualnie obowiązującą konstytucją to wszyscy jesteśmy równi i Polska jest państwem świeckim. Jak dla mnie to nawet 100% ludzi może być katolikami, ale jeśli według
  • Odpowiedz
Może być jak lewacy nie będą korzystać z osiągnięć białego mężczyzny, którego dziś tłamszą


@Blaskun: tymczasem dosłownie prawie kazdy mężczyzna który okrył/wynalazl coś waznego w ciagu ostatnich 200 lat miał poglady lewicowe
  • Odpowiedz
źródło jakich rewelacji, przecież masz wypisane przypadki w linku który podałeś wszystko co chcesz wiedzieć, mój zawód nie jest objęty tymi przepisami a to oznacza że ja mam kategoryczny zakaz pracy w dni wolne od pracy.


@Tasde: nawet Ci zacytowałem, że nie masz zakazu, a Ty dalej swoje...
wymienione przypadki to przypadki, w których idzie się do pracy zgodnie z grafikiem. Jednak nawet jak masz umowę o pracę bez zmian,
  • Odpowiedz
@sesa_sebix: Skoro pastwo ustawiło dzień wolny to o co się rozchodzi?
Niech gimbo-Katolicy przestaną chrzcić dzieci to liczba zarejestrowanych spadnie z tych śmiesznych 90% do 20% i problem z głowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chyba ktoś ocipiał że będę pracował w dzień prawnie wolny od pracy xDD
  • Odpowiedz
tymczasem dosłownie prawie kazdy mężczyzna który okrył/wynalazl coś waznego w ciagu ostatnich 200 lat miał poglady lewicowe


@OddajButa123: Nic głupszego dziś nie przeczytalem i zapewne nie przeczytam
  • Odpowiedz