Wpis z mikrobloga

Q--a siedze ostatnio u znajomych a tam 2 p0lki (raczej z tych z tych rozgarniętych i daleko im do Karyn) mówią wprost, że ich faceci zaimponowali im posiadaniem samochodu i tym, że wynajmują samotnie mieszkanie i 'sobie radzą'. Jedna z nich ładnie ubrała w słowa ze jednego jak zobaczyła to bez wymiany zdań wiedziała ze sie z nim spotka (pierwsze spotkanie mieli u niego na kwadracie po wymienie paru wiadomosci na FB).

Oczywiscie to są te same laski, które w innych rozmowach zarzekały ze liczy sie charakter, dobre serduszko. Oczywiscie chłopaki z p---r facem słuchali tego bez zmarszczenia ryja.

Tak jest mireczku. Używana fura i chata za 1,5k miesięcznie dodaje Ci do charakteru i dobrego serduszka.

Trochę zapusciłem blackpilla do rozmów ale tyle zeby nie doszło do kłótni. Argumentów zwrotnych nie było bo loszki wiedziały że z femoidami problemu nie mam.

Zrobiło się niezręcznie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#blackpill #p0lka #rozowepaski #zwiazki
  • 160
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 15
Oczywiscie to są te same laski, które w innych rozmowach zarzekały ze liczy sie charakter, dobre serduszko. Oczywiscie chłopaki z p---r facem słuchali tego bez zmarszczenia ryja.


@vauecki Już tłumaczę, bo jak zawsze jest to źle rozumiane. Jak laska mówi, że liczy się "charakter i dobre serduszko", to nie oznacza, że liczy się TYLKO character i dobre serduszko. Czyli jeśli startuje do dziewczyny dwóch nadzianych typów, to babka wybierze tego z
grzsci - > Oczywiscie to są te same laski, które w innych rozmowach zarzekały ze licz...

źródło: comment_1609856177dbq3Zh1dmiJsXrpNmfbovp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Oczywiscie to są te same laski, które w innych rozmowach zarzekały ze liczy sie charakter, dobre serduszko.


@vauecki: Gdzie tu jest sprzeczność? Można patrzeć tylko na 1 cechę? Jak oderwanym od rzeczywistości trzeba być, żeby robić odkrycie z czegoś takiego, że np. ktoś z mordą jak stopa bobra, albo niezaradny będzie miał trudniej. Ktokolwiek to neguje?
  • Odpowiedz
Oczywiscie to są te same laski, które w innych rozmowach zarzekały ze liczy sie charakter, dobre serduszko. Oczywiscie chłopaki z p---r facem słuchali tego bez zmarszczenia ryja.

@vauecki Już tłumaczę, bo jak zawsze jest to źle rozumiane. Jak laska mówi, że liczy się "charakter i dobre serduszko", to nie oznacza, że liczy się TYLKO character i dobre serduszko. Czyli jeśli startuje do dziewczyny dwóch nadzianych typów, to babka wybierze tego z
  • Odpowiedz
@Leniek: @vauecki: Nie chodzi o status/bogactwo, tylko o cechy charakteru, są osoby które do 30-stki mieszkają rodzicom na dupie, a autka nie potrzebują, bo mają autobus a na wycieczki po za miasto i tak nie wyjeżdżają xd A tu podejrzewam że to bardzo młodzi ludzie są, czy byli nimi jak się poznali.
  • Odpowiedz
Radzenie sobie dobrze często implikuje też charakter. Trzeba umieć zawalczyć o lepszą pracę i lepszy byt niż mieszkanie z rodzicami. Wiadomo zdarza się tak że ktoś dostał mieszkanie w jakiś sposób, ale wtedy po jego pracy zarobkowej widać czy zadowala się byle czym czy nie. Wiadomo że nie każdy kończył sensowne studia i nie każdy podjął dobry wybór w gimbie kim chce być, ale znam dużo ludzi którzy mimo takich przeciwności mega
  • Odpowiedz
@maciss: Ja jestem jednym z tych którzy auta nie potrzebują - duże miasto, dobra komunikacja a jak chce wyjechać za miasto to w wypożyczalni wybór aż zbyt duży.

Kusiło mnie żeby kupić sobie własne V8 ale jak policzyłem ile musiałbym wydac żeby nim jeździć te 10kkm rocznie to taniej wychodzi wypozyczać a i o żaden serwis i garażowanie martwić się nie muszę
  • Odpowiedz
@Micros: sorry ale czy ty jesteś zwyczajnie głupi? Nie odpowiadaj na to pytanie, ale seio zastanów się nad wypowiadaniem swojego zdania publicznie, nawet w internecie bo przez to utrwalasz w swoim mózgu, coś co nazwałbym...połączeniami nerwowymi odpowiedzialnymi za bycie gamoniem.

Dziwisz się że ludzie oceniają innych na podstawie tego co widać, a nie tego co ukryte?

No dziwne ze jak gość wejdzie z klocem w gaciach, brudnym podartym ubraniu do
  • Odpowiedz
Inna sprawa, że znam typów co mieszkając u starych i pracując w normalnych pracach nawet bez prawa jazdy r000chali na potęgę.


@Blackpill_RAW: Zaradność pomaga, a brak zaradności nie dyskwalifikuje w pełni.
  • Odpowiedz
Laski lubią zaradnych. Warto wiedzieć. Mieszkając u rodziców i żyjąc z renty ojca nie zaimponujesz.


@void1984: masz potrzebe imponowania to twój biznes- ja nie muszę nikomu imponować.
  • Odpowiedz