Wpis z mikrobloga

#!$%@? siedze ostatnio u znajomych a tam 2 p0lki (raczej z tych z tych rozgarniętych i daleko im do Karyn) mówią wprost, że ich faceci zaimponowali im posiadaniem samochodu i tym, że wynajmują samotnie mieszkanie i 'sobie radzą'. Jedna z nich ładnie ubrała w słowa ze jednego jak zobaczyła to bez wymiany zdań wiedziała ze sie z nim spotka (pierwsze spotkanie mieli u niego na kwadracie po wymienie paru wiadomosci na FB).

Oczywiscie to są te same laski, które w innych rozmowach zarzekały ze liczy sie charakter, dobre serduszko. Oczywiscie chłopaki z poker facem słuchali tego bez zmarszczenia ryja.

Tak jest mireczku. Używana fura i chata za 1,5k miesięcznie dodaje Ci do charakteru i dobrego serduszka.

Trochę zapusciłem blackpilla do rozmów ale tyle zeby nie doszło do kłótni. Argumentów zwrotnych nie było bo loszki wiedziały że z femoidami problemu nie mam.

Zrobiło się niezręcznie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#blackpill #p0lka #rozowepaski #zwiazki
  • 160
  • Odpowiedz
Oczywiscie to są te same laski, które w innych rozmowach zarzekały ze liczy sie charakter

Czyli jak widzisz liczy się dla nich charakter.


@maciss: A jak wiadomo jesli kobieta cos mowi to tak własnie jest xD
  • Odpowiedz
Jak jesteś bezrobotny, mieszkasz z mamą, nie masz prawka to prawdopodobnie jesteś leniwy, niezaradny, tchórzliwy.


@maciss: a jak ktoś nie jest bezrobotny, pracuje i za siebie płaci ale mieszka z mamą i mnie ma prawa jazdy to jaki jest?
  • Odpowiedz
@welin

Czy to programowanie społeczne i dążenie za modą? Jeśli dbanie o zdrowie psychiczne i namiastkę prywatności to moda to niech będzie.

Widać że jeżeli piszesz o zdrowiu psychicznym to masz źle relacji z rodzicami i jak sama stwierdziłaś wolałbyś wynajmować niż żyć z rodzicami mając do swojej dyspozycji żale piętro. Ale są ludzie którzy mają neutralne czy nawet przyjazne relacje z rodzicami, i z ich pktu widzenia będzie inaczej i
  • Odpowiedz
nie jest bezrobotny, pracuje i za siebie płaci


@Jutuba_z_Krakowa: Wystarczyło napisać, że pracuje, chyba reszta jest oczywista?
Wszystko zależy ile ma lat, jaka praca, czy mama chce żeby mieszkał/pomagał/ jakie jest mieszkanie, jakie ma plany na przyszłość itp Ale ogólnie to nie ma się czym chwalić.
  • Odpowiedz
Mam 26 lat. Mój dom rodzinny to 600 m2 willa pod Warszawą. Mam to mityczne "całe piętro na własność" i pokój 80 m2 ze stołem bilardowym (zaadoptowałem drugi salon). Więcej nie będę pisał :) Mam idealne stosunki z rodzicami.


@Blackpill_RAW: PROSZĘ WYJSC Z TAGU #przegryw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gpsn No np charakteru mamisynka kobiety nie lubią, a facet co nie umie się wyrwać z domu raczej taki ma. Więc tak, charakter ma znaczenie, a samodzielność to jedna z pożądanych cech u ludzi.
  • Odpowiedz
Twoje czyny świadczą o twoim charakterze, chcesz tego czy nie i to widać.


@maciss: zajebiscie głębokie ale póki robisz to do podbicia statusu a nie poprawy komfortu to jest to warte takie samo gówno jak mowienie przez polki ze patrza na charakter a podswiadomie moczą się na widok statusu
  • Odpowiedz
@Lucider5: chodzi o zdrowie psychiczne młodych ludzi, nie stricte moje. Również zdrowie ich rodziców. W pewnym wieku dziecko powinno odejść z domu rodzinnego, żeby zacząć własne życie, potrzebuje tego zarówno ono jak i rodzice, którym należy się prywatność. To Wy mi dopisujecie toksyczne relacje na podstawie jednego słowa, chyba macie problem z czytaniem ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz
#!$%@? siedze ostatnio u znajomych a tam 2 p0lki (raczej z tych z tych rozgarniętych i daleko im do Karyn) mówią wprost, że ich faceci zaimponowali im posiadaniem samochodu i tym, że wynajmują samotnie mieszkanie i 'sobie radzą'. Jedna z nich ładnie ubrała w słowa ze jednego jak zobaczyła to bez wymiany zdań wiedziała ze sie z nim spotka (pierwsze spotkanie mieli u niego na kwadracie po wymienie paru wiadomosci na FB).

Oczywiscie to są te same laski, które w innych rozmowach zarzekały ze liczy sie charakter, dobre serduszko. Oczywiscie chłopaki z poker facem słuchali tego bez zmarszczenia ryja.

Tak jest mireczku. Używana fura i chata za 1,5k miesięcznie dodaje Ci do charakteru i dobrego serduszka.

Trochę zapusciłem blackpilla do rozmów ale tyle zeby nie doszło do kłótni. Argumentów zwrotnych nie było bo loszki wiedziały że z femoidami problemu nie mam.

Zrobiło się niezręcznie ( ͡° ʖ̯
  • Odpowiedz