Wpis z mikrobloga

#!$%@? siedze ostatnio u znajomych a tam 2 p0lki (raczej z tych z tych rozgarniętych i daleko im do Karyn) mówią wprost, że ich faceci zaimponowali im posiadaniem samochodu i tym, że wynajmują samotnie mieszkanie i 'sobie radzą'. Jedna z nich ładnie ubrała w słowa ze jednego jak zobaczyła to bez wymiany zdań wiedziała ze sie z nim spotka (pierwsze spotkanie mieli u niego na kwadracie po wymienie paru wiadomosci na FB).

Oczywiscie to są te same laski, które w innych rozmowach zarzekały ze liczy sie charakter, dobre serduszko. Oczywiscie chłopaki z poker facem słuchali tego bez zmarszczenia ryja.

Tak jest mireczku. Używana fura i chata za 1,5k miesięcznie dodaje Ci do charakteru i dobrego serduszka.

Trochę zapusciłem blackpilla do rozmów ale tyle zeby nie doszło do kłótni. Argumentów zwrotnych nie było bo loszki wiedziały że z femoidami problemu nie mam.

Zrobiło się niezręcznie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#blackpill #p0lka #rozowepaski #zwiazki
  • 160
  • Odpowiedz
@Annaroth to teraz napisales porownanie jakbys byl wlasnie takim patusem, co #!$%@? wszystkie pieniadze aby komus sie przypodobac xD uwierz mi, ale ktos kto potrafi odkladac kase to nie jest chory, ze nie potrafi zalatwic potrzeb fizjologicznych xD duzo czesciej mozna poznac wlasnie takich pozerow jak ty, co wynajma mieszkanie aby sie pokazac, nie oplaca czynszu czy oplat, robia syf i potem opuszczaja mieszkanir. To wlasnie co opisales to domena pozerow,
  • Odpowiedz
@gpsn: ok fajnie, ale Ty albo pomyliłeś wątki albo przelewasz do internetu każdy impuls, który dotrze do Twojego mózgu. Dalej nie wiem jak to się ma do tego co napisałam i do tego wątku w ogóle?
  • Odpowiedz
@gpsn: nie, nie będzie xD Mamisynek to mamisynek niezależnie ile ma pieniędzy. Żadna kobieta nie zgodzi się na to by druga jej się w życie pakowała, a tak zazwyczaj kończą się związki z mężczyznami, którzy są jak to określiłeś "rodzinni".
  • Odpowiedz
@vauecki: Wszystkie kobiety w wieku rozrodczym kochają mężczyzn za wygląd, władzę czy zasoby, to u nich wpisane w program biologiczny rozwoju organizmu i podświadomości. Miłość to słowo wymówka i racjonalizacja, w realu, na obiektywnym poziomie zawsze płacisz za kobietę: swoim bio-smv, zasobami czy/i pozycją.....
  • Odpowiedz
lepszy byt niż mieszkanie z rodzicami.


@Finchie: zależy wszystko od danej sytuacji, bo jak ktoś w domu biedy nie ma i mieszka np. z rodzicami, ale w dużym, ładnym domu to wywalenie do kawalerki 30m2 której wynajem wyjdzie ze 2k w wojewódzkim mieście, a nie oszukujmy się, że mówimy o raczej młodych ludziach gdzie zarobki jeszcze nie są z reguły najwyższe czyli z 40-50% pensji może nawet na wynajem iść
  • Odpowiedz
zależy wszystko od danej sytuacji, bo jak ktoś w domu biedy nie ma i mieszka np. z rodzicami, ale w dużym, ładnym domu to wywalenie do kawalerki 30m2 której wynajem wyjdzie ze 2k w wojewódzkim mieście, a nie oszukujmy się, że mówimy o raczej młodych ludziach gdzie zarobki jeszcze nie są z reguły najwyższe czyli z 40-50% pensji może nawet na wynajem iść to ja nie wiem czy to taki lepszy byt
  • Odpowiedz
Zastanawia mnie podejście do kobiet sporej części wypowiadających się tu facetów... Tak jakby żaden z Was nie wybierał zamiast dobrej i uczciwej ale niezbyt atrakcyjnej, głupią i zachłanną lalkę xD Nie mierzcie wszystkich swoją miarą - te ładne i ogarnięte trzymają się od Was z daleka i zapewne w sporej części są już zajęte :)

Poza tym nie lubię takich podwójnych standardów - obecnie faceci też patrzą na to czy dziewczyna jest
  • Odpowiedz
@vauecki: A ilu charakternych ludzi spotkałeś mieszkających w wieku 30 lat z mamusią i zarabiających 2k zł na rękę?
Przecież to jasne, że cechy osobowości na które lecą kobiety, to odwaga, przebojowość, ambicja, pracowitość, zdolność od wyrzeczeń i generalnie rzeczy które dają lepsze życie i ułatwiają zarabianie pieniędzy.

Dobry charakter = zwiększający szanse na osiągnięcie wysokiego statusu.

Zrzucanie na ewolucję jesli chodzi o kobiety jest tak samo poprawne jak zrzucanie na chęc zaruchania i zrobienie to siłą (jak za starych dawnych czasow ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
  • 0
Dołóż do tego fakt że fakt mieszkania samodzielnie przez potencjalnego partnera sporo o nim mówi

Jakkolwiek swoich teściów uwielbiam i mam z nimi dobre relacje, nie chciałabym z nimi zamieszkać.


@poprostumort @reksio2511 Mam do was pytanie. Cięgle widzę na wykopie o mieszkaniu samodzielnie i te sprawy, ale nie wiem, czy to jest specyficzne dla mojego regionu (małopolska tereny wiejskie), ale gdyby tak zapukać do każdych drzwi, to w mojej okolicy
  • Odpowiedz
@grzsci: IMO to jest specyfika regionu, u @reksio2511 w okolicy też sporo osób mieszka w ten sposób (też regiony wiejskie) - domy wielorodzinne z oddzielnymi piętrami z własną kuchnią i łazienką. Wg. mnie może mieć to sens jeżeli rodzice są z tych co potrafią dać dzieciom żyć po swojemu i nie wchrzaniają się w to jak sobie własny dom układają. Tylko że to jest zawsze ryzyko, bo nie znasz
  • Odpowiedz
@grzsci @poprostumort od siebie mogę jeszcze dodać, że mentalność ludzka dalej na wsiach jest zafiksowana na tym "co ludzie powiedzą", także trudno jest określić jednoznacznie na jakiej stopie w takich wielorodzinnych domach żyje się z rodzicami - bo przecież swoje brudy pierze się w domu, byle tylko nikt we wsi nie wiedział co się u nas dzieje. I nie jest tu ważne jaki ktoś ma poziom wykształcenia, jaki ma zawód
  • Odpowiedz