Wpis z mikrobloga

#!$%@? siedze ostatnio u znajomych a tam 2 p0lki (raczej z tych z tych rozgarniętych i daleko im do Karyn) mówią wprost, że ich faceci zaimponowali im posiadaniem samochodu i tym, że wynajmują samotnie mieszkanie i 'sobie radzą'. Jedna z nich ładnie ubrała w słowa ze jednego jak zobaczyła to bez wymiany zdań wiedziała ze sie z nim spotka (pierwsze spotkanie mieli u niego na kwadracie po wymienie paru wiadomosci na FB).

Oczywiscie to są te same laski, które w innych rozmowach zarzekały ze liczy sie charakter, dobre serduszko. Oczywiscie chłopaki z poker facem słuchali tego bez zmarszczenia ryja.

Tak jest mireczku. Używana fura i chata za 1,5k miesięcznie dodaje Ci do charakteru i dobrego serduszka.

Trochę zapusciłem blackpilla do rozmów ale tyle zeby nie doszło do kłótni. Argumentów zwrotnych nie było bo loszki wiedziały że z femoidami problemu nie mam.

Zrobiło się niezręcznie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#blackpill #p0lka #rozowepaski #zwiazki
  • 160
  • Odpowiedz
@vauecki: #!$%@?, nie chodzi o to że ktoś coś ma, tylko przez fakt że facet mieszka na swoim i ma auto pokazuje że jest on zaradny i żyje po swojemu, ale przegryw dorobi swoją ideologie
  • Odpowiedz
@dziqs1987: No jak dla ciebie zaradnosc to wynajete mieszkanie i trup z otomoto to nie dziwi mnie czemu podzielasz zdanie lasek. I nie zakłądaj ze kazdy jest tu przegrywem bo mysle ze w wielu przypadkach moglbys sie zdziwic ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
No jak dla ciebie zaradnosc to wynajete mieszkanie i trup z otomoto to nie dziwi mnie czemu podzielasz zdanie lasek


@vauecki: Śmiem twierdzić, że wynajęte mieszkanie i trup z otomoto to dalej większa zaradność niż piwniczenie u starych i jeżdżenie komunikacją. Jeszcze rozumiem duże miasto i brak auta ale większośc z nas nie mieszka w dużych miastach.

Wy przegrywy musicie zrozumieć kilka podstawowych rzeczy które do was nie docierają. Po pierwsze "dobry charakter" to nie jest piwniczenie z mamusią w domku (nazywane tutaj często zaradnością bo po co złodziejowi za mieszkanie płacić xD). Dobry charakter to męskie cechy takie jak pewność siebie, zaradność, skłonność do podejmowania ryzyka, szacunek do siebie. Uwierzcie mi drogie przegrywy, że gdyby zostawić wasze mordy, wasze wzrosty i inne cechy które "przeszkadzają Wam" w poznawaniu kobiet a zmienić to gówno które macie we łbie to nie bylibyście w stanie uwierzyć jak dużo możecie zdziałać. Jedno jest pewne, wasz "wspaniały charakter" na który różowe powinny lecieć obawiam się, że może nie działać jak
  • Odpowiedz
@frutson: i oczywiście to, że dziewczyny to puste szony lecące tylko na pieniądze i wygląd jest ok i moralne, zamiast to pietnowac to jeszcze się je usprawiedliwia to jak ma być dobrze
  • Odpowiedz
Śmiem twierdzić, że wynajęte mieszkanie i trup z otomoto to dalej większa zaradność niż piwniczenie u starych i jeżdżenie komunikacją. Jeszcze rozumiem duże miasto i brak auta ale większośc z nas nie mieszka w dużych miastach.


@WalesakEuropejski: dalej nie czytam bo już trąca gównem. Więc po raz kolejny: czemu wykopku zakładasz ze piszesz tylko z przegrywami albo piwniczakami?
Swiadomosc bycia pajacem tylko zeby zaimponowac kobiecie ma coraz wiecej facetów a
  • Odpowiedz
@TestoDepot: i właśnie dlatego dziewczyn nigdy nie zrozumiesz ich i ich logiki, po co ja mam się wyprowadzać jak mamy duży dom? Wolę odkładać sobie pieniądze z pracy niż płacić z 2000 tysiące za wynajem mieszkania dla jakiegoś Janusza z wasem ale oczywiście dla dziewczyn jestem zerem, one są wygodnickie i wolą mieszkać w bloku
  • Odpowiedz
czemu wykopku zakładasz ze piszesz tylko z przegrywami albo piwniczakami?


@vauecki: Widząc Twoją pełną frustracji wypowiedź traktującą kobiety mające minimalne wymagania widzę z kim mam do czynienia. Ja rozumiem, to musi być straszna trauma mieszkać z rodzicami i nie spotkać się z akceptacją wśród różowych xD

Oczywiscie to są te same laski, które w innych rozmowach zarzekały ze liczy sie charakter, dobre serduszko


To pokazuje twoją niską wartość i brak
  • Odpowiedz
Widząc Twoją pełną frustracji wypowiedź traktującą kobiety mające minimalne wymagania widzę z kim mam do czynienia. Ja rozumiem, to musi być straszna trauma mieszkać z rodzicami i nie spotkać się z akceptacją wśród r


@WalesakEuropejski: chłopcze frustracji zero bo z tym samym przeswiadczeniem wychodzę do lasek z tindera, z tym ze roznica jest taka ze mam swiadomosc kim jest facet dla kobiety a ty głaszczesz się po jajkach ciesząc sie
  • Odpowiedz
@vauecki: tyle ze wiesz... sluchanie bab zamiast je tak urabiac zeby daly ci seks XD masz nauczke ze bab sie nie slucha, im wiecej olewasz tym bardziej kochaja

na koniec i tak zrobia po swojemu i tak zeby to ich #!$%@? miala lepiej a nie jej mozg XD potem placza ze nie sa rozwiniete intelektualnie, ze maja rodzic dzieci i siedziec w domu XD no krwa przeciez same leca jak
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: i co do samochodu, Polska jest zlomowiskiem Niemiec, naszym dziewczynom imponuje, że ktoś ma 20 letnie Audi za 10 tys gdzie niemiecka dupa się wozila, a ja wolałem kupić Hyundaia z salonu bo nie muszę jak inni się dowartościowyeac Audi 20 letnim
  • Odpowiedz
@vauecki: Mam 26 lat. Mój dom rodzinny to 600 m2 willa pod Warszawą. Mam to mityczne "całe piętro na własność" i pokój 80 m2 ze stołem bilardowym (zaadoptowałem drugi salon). Więcej nie będę pisał :) Mam idealne stosunki z rodzicami.

Musiałbym być chory psychicznie by wyprowadzać się do 50 m2 mieszkanka i twierdzić, że jestem "wolny". Właśnie wtedy byłbym niewolnikiem smietkiem który żyje jak robak i nie może sobie na
  • Odpowiedz
mam swiadomosc kim jest facet dla kobiety


@vauecki: Powinno być "kim jestem dla kobiety" i dobrze, że przynajmniej zdajesz sobie z tego sprawę xD

a ty głaszczesz się po jajkach ciesząc sie ze twoja kobita jest z toba ze wzgledu na wspanialy charakter i unikalny styl
  • Odpowiedz
Tu akurat nie o chłopaczków chodzi tylko o materialne pipska, które nogami się zapierają byleby nie przyznac ze u faceta wcale nie chodzi o charakter ale o wygląd i status- reszta sie dopasuje.


@vauecki: a i jeszcze jedno - mlodym mezczyznom sie wydaje ze beda babe widywac calymi dniami jak przy narzeczenstwie
yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
po slubie baba wysle ich do ciezkiej roboty zeby zap na nia i na jej gowniaki, bedzie
  • Odpowiedz