Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Softegos: Większość znalezisk na wykopie. Co do reszty się nie wypowiadam, bo nie znam przypadków.

Po drugie ktoś tam wyżej napisał o różowej co zaginęła i ją wyciągneli potem z rzeki.
A słyszeliście, że w tym czasie zginął łepalek i to samo z nim było? No raczej nie, bo facetów mają w dupie i co najwyżej lokalne środowisko go szukało, a nie cały kraj o onternety. Piekło kobiet.
  • Odpowiedz
@ProjektGdansk: odpisywałam na ten fragment Twojej wypowiedzi, gdzie zastanawiasz się jak to możliwe, że w pełnej chacie się to stało

Kolejną rzeczą, sami we troje byli na tej domówce, że nikt nie widzi jak dwóch mężczyzn uprawia s--s z nieprzytomną dziewczyną? Już widze jak polacy by dali walić swoje pijane koleżanki ukrom. Krzykliwy tytuł jak to SE na w zwyczaju a informacji tyle co kot napłakał.
  • Odpowiedz
gdzie "tak zawsze jest"? Tylko ze dwa tygodnie temu w grudniu szukali dziewczyny i co? Później było kolejne znalezisko jak ją martwą wyłowili z rzeki. A to tylko najświeższy przykład więc jakie "tak zawsze jest"? Ha tfu na takich jak Ty.


@MirabelleCooper: sline to sobie zachowaj i posmaruj wlasne dupsko bo boli - najświeższy przykład to 15latka ktora poszla zabalować z chłopcem i wróciła po swóch dniach po nowym roku.
  • Odpowiedz
@kubulek:


Zastanawiałem się tylko, co przeważy, nienawiść wykopków wobec kobiet czy wobec ukraińców xD

Też miałam taką rozkmine przy protestach - PiS vs kobiety.
Okazało się że wykopki wola być ruchani w dupę przez PiS niż nie przeszkadzać (nie mówię nawet o pomocy)
  • Odpowiedz
@peszmerd: ale to Ty wkręcasz narracje. Pierw obstajesz, że zawsze tak jest jak szukają jakąkolwiek dziewczynę. Podaje Ci pierwszy najnowszy przykład jaki pamiętam, że tak nie ma, a Ty wtedy, że to się nie wlicza do zaginięć bo to samobój, nie ważne że zaginęła i ja szukali, to wtedy tylko podstawa do jakieś twoich urojonych argumentów kobiet () no zlituj się bo od tych fikolków intelektualnych
  • Odpowiedz
Ja na studiach miałem kolegę pochodzącego z Jordani, miał na imię Ahmed. Jak szliśmy na imprezę to zawsze mówił, ze jest Stefano i pochodzi z Włoch. I to jest dobry podstęp.
  • Odpowiedz
@Baudi: No i? Ja nie mówię, ze nie istnieją fałszywe oskarżenia. Bo istnieją. Mówię, ze umorzenie nie oznacza z automatu ze oskarżenie było fałszywe. Albo inaczej, to, ze było to celowo złożone fałszywe oskarżenie tez trzeba udowodnić.
  • Odpowiedz
@rudyba: umorzenie oznacza umorzenie - brak dowodow, swiadkow itd.
nawet jezeli 40% umorzen w rzeczywistosci bylo niesluszne tj. gwalt byl - to nadal blisko polowa oskarzen o gwalt jest falszywa.
  • Odpowiedz
@Baudi: No właśnie. A Nie oznacza, ze było to fałszywe oskarżenie. Jeśli się upije tak, ze zasnę pod stołem i jakiś gość mnie przeleci na nieświadomce to jest g---t. Ale nie zostawił śladów, ja się nie opierałam, są ślady, ze był s--s, ale nie wiadomo z kim, świadka brak i jest tylko moje jedno wspomnienie, ze to był on bo na chwile odzyskałam przytomność. No nikt go nie skaże, i
  • Odpowiedz
@rudyba: podajesz jakies skrajne sytuacje.
Trzeba uwazac na to z kim, gdzie i jak sie pije, niezaleznie od plci - bo faceci tez koncza okradzeni przez dziewczyny z klubow gogo, czy z wycietymi organami na przeszczepy.

polska jest krajem o stosunkowo malej ilosci gwaltow mimo tak duzej ilosci falszywych oskarzen, i wlasnie przez te falszywe oskarzenia malo kto teraz wezmie taka historyjke na powaznie.
tak samo, jak lewica upowszechnila slowo nazizm, to samo robi obecnie z
  • Odpowiedz
jest to baaardzo alarmujace.


@Baudi: A to, że nawet do 90% gwałtów nie jest zgłaszanych nie jest alarmujące? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedy się uwzględni te dane, to fałszywe zgłoszenia nagle przestają być tak liczne.
  • Odpowiedz