Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
@kubulek: tak samo za każdym razem jak zaginie jakaś dziewczyna to wykopki już piszą, że pewnie się schlała na imprezie i teraz rucha się z jakimś chadem. doslownie za każdym razem (°°
  • Odpowiedz
tak samo za każdym razem jak zaginie jakaś dziewczyna to wykopki już piszą, że pewnie się schlała na imprezie i teraz rucha się z jakimś chadem. doslownie za każdym razem


@setaniel: przeciez tak zawsze jest XD
  • Odpowiedz
Zastanawiałem się tylko, co przeważy, nienawiść wykopków wobec kobiet czy wobec ukraińców xD


@kubulek: A jakby to połączyć? Np. nienawiść do ukraińskich kobiet
  • Odpowiedz
  • 3
W ogóle jak tylko zobaczyłem znalezisko, wiedziałem, że będzie grubo. Zastanawiałem się tylko, co przeważy, nienawiść wykopków wobec kobiet czy wobec ukraińców xD


A to było pewne że wobec kobiet xD nic tak nie boli wykopka jak c i p k a
  • Odpowiedz
W ogóle jak tylko zobaczyłem znalezisko, wiedziałem, że będzie grubo. Zastanawiałem się tylko, co przeważy, nienawiść wykopków wobec kobiet czy wobec ukraińców xD


@kubulek: Miałem identyczne odczucie kilka dni temu, jak był news o tym, że czarny koleś wsypał białą "Julkę", że kilka lat temu gdzieś napisała "niggers". Akurat w tamtym topicu nienawiść wobec kobiet wygrała xD

W ogóle można by robić takie fejkowe znaleziska (wykopki i tak czytają tylko
  • Odpowiedz
: tak samo za każdym razem jak zaginie jakaś dziewczyna to wykopki już piszą, że pewnie się schlała na imprezie i teraz rucha się z jakimś chadem. doslownie za każdym razem (°°


@setaniel: a najlepsze jest to że w 90% przypadków się to sprawdza i ta zaginiona nastolatka faktycznie ruchała na jakiejś imprezie w akademiku
  • Odpowiedz
@Argajl: @Nanuno: bo jak się obserwuje wypok to można zauważyć, że dziwnym trafem występuje korelacja pomiędzy pisaniem takich wysrywów o laskach a popieraniem np. Konfederacji
  • Odpowiedz
@peszmerd: gdzie "tak zawsze jest"? Tylko ze dwa tygodnie temu w grudniu szukali dziewczyny i co? Później było kolejne znalezisko jak ją martwą wyłowili z rzeki. A to tylko najświeższy przykład więc jakie "tak zawsze jest"? Ha tfu na takich jak Ty.
  • Odpowiedz