Wpis z mikrobloga

@kubulek:

Zastanawiałem się tylko, co przeważy, nienawiść wykopków wobec kobiet czy wobec ukraińców xD


Też miałam taką rozkmine przy protestach - PiS vs kobiety.
Okazało się że wykopki wola być ruchani w dupę przez PiS niż nie przeszkadzać (nie mówię nawet o pomocy) Julkom xD
  • Odpowiedz
@kubulek: Koleś właśnie pochwalił gwałt kiedy laska nie ogarnia co sie dzieje lol - ghb? Tak po prosze? A jak nie ma to lej po szklance - pierdul, leży nieprzytomna (tak jak ja wiele razy)

Wykopek :

Dała dupy

@kombajnbizon ty dzbanie, oby Cie kiedyś tak sasza ze sjergiejem przerobili
  • Odpowiedz
@kubulek: jak feministki z wysokich obcasow oskarzyly dwoch dziennikarzy wyborczej o gwalt i molestowanie - bo im sie cos przypomnialo i odwidzialo po czasie - to tez byles taki pewny kto jest winny i czemu? jedna z tych feministek oskarzyla swojego ex partnera z ktorym byla przez kilka miesiecy a rzekomy gwalt byl przed zwiazkiem... po latach sad wydal wyrok, ze oskarzenie byoo falszywe, tylo jedna feministka zdobyla sie na
  • Odpowiedz
Zajebisty sylwester na 3 osoby. Bo rozumiem ze wszyscy inni patrzyli i nagrywali jak ukraińcy robią polce z dupy majdan. Nie ma konkretów ale nie zdziwilbym sie jakby p0lka na trzezwo wiedząc jaki lincz ją czeka ze pusciła sie z wasylami przerobiła temat na gwałt.
  • Odpowiedz
Koleś właśnie pochwalił gwałt kiedy laska nie ogarnia co sie dzieje lol - ghb? Tak po prosze? A jak nie ma to lej po szklance - pierdul, leży nieprzytomna (tak jak ja wiele razy)


@suqmadiq2ama: skad wiesz co sie dzialo?
  • Odpowiedz
@ProjektGdansk: reszta mogła już spać albo być na zewnątrz oglądać fajerwerki. Nie każda domówka jest na 100 osób, ta mogła być na np 10.
Mogli zabrać ją do pokoju na pietrze.
Mogła tez pójść spać sama w ciszy do pokoju gościnnego a oni pójść za nią.
Mogło to być w łazience.
Mogło być za cichym przyzwoleniem reszty.
Mogła być pijana albo sparaliżowana strachem tak ze nie krzyczała.
  • Odpowiedz
@powiedz: Ja nie stoje ani po stronie ukrainćów ani po stronie rzekomej ofiary. Jestem po stronie nieformułowania oskarżeń na postawie kilku zdań z portalu, który działa tylko dlatego że ma krzykliwe tytuły.

Wiemy, że gwałty niestety się zdarzają ale wiemy też, że gwałty niestety co raz czesciej zdarzają się tylko w głowie kobiety dzień później gdy ma moralniaka.
  • Odpowiedz