Wpis z mikrobloga

telewizory bez smartów


@aegypius: praktycznie nie do kupienia. Ew jakieś nonamy z kraju trzeciego świata, ale ciężko. Niedawno kupowałem tv i myślałem, że unikne smart i nie ma szans. Ale taki OS LG jest spoko, nienachalny że swoją smartowością. Dużo opcji, ale byle telewizor z telegazeta potrafi przerastać dziadków, więc na niektórych nie ma rady, a na pozostałych całkiem spoko.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@santamarta: Sama konfiguracja to nie problem ale zaraz usłyszysz :

- a ja to pamietam jaki mam pin

- hasło do gmaila ? No napewno było takie jak wpisuje

- a kontaktów to napewno miałam więcej bo do wujka Staszka nie widzę

- a to SMSy i zdjęcia się nie przegrały ?

- a dzwonek to można ustawić taki jak miałam ?

Ale tak poza tym to mi niczego w tym
problem leży tylko i wyłącznie w tym, że ludzie szukanie w google uważają za "znanie się na komputerach" xD


@dprtd: ja bym poszedl w inna strone - problem lezy w tym, ze ludzie (starzy) sa nauczeni braku odpowiedzialnosci za cokolwiek XD w wielu przypadkach wystarczylo by np tylko przeczytac co sie pojawia, to np. u mojej mamy jezeli pojawi sie jakakolwiek informacja to najpierw klika w losowy przycisk, potem zdziwiona ze
@santamarta: To jest nic gdy znasz się trochę bardziej na autach, akurat siedze z zajawki w obydwóch dziedzinach i jajebe, mój starszy w jednej chwili potrafi mi wcisnąć swój telefon bo „znowu wszystko znikło a Ja przecież w kieszeni go miałem” a za chwile się pyta czy te Suzuki DŻIMI to dobre auta bo by se do lasu kupił xD Mimo że dobrze wie że siedzę głównie w VAGu