Wpis z mikrobloga

@agdybytak: problem leży tylko i wyłącznie w tym, że ludzie szukanie w google uważają za "znanie się na komputerach" xD jak ktoś mnie prosi o podobne rzeczy, to robię to samo, co oni by musieli, czyli szukam #!$%@? w necie xD nie mam benchmarka, ceneo i purepc w głowie żeby rzucać sprzętami, co ja #!$%@? encyklopedia AGD i elektroniki?
@santamarta:

- pomoc tylko rodzicom
- dziadkom kupować sprzęty jak dla dzieci - dumbfony z ustawionym wybieraniem na 9 numerów, telewizory bez smartów z wydrukowanym rozkładem kanałów, komputer ze wszystkimi ikonami na pulpicie podpisanymi "internet, do rozmów przez kamerę, zdjęcia, filmy" a w beznadziejnych przypadkach skróty do stron na pulpicie
- wujostwo? nie znam się, nie wiem co to drukarka, a jak już bardzo im zależy to robię tak, żeby wyjść
@santamarta: Sama konfiguracja to nie problem ale zaraz usłyszysz :
- a ja to pamietam jaki mam pin
- hasło do gmaila ? No napewno było takie jak wpisuje
- a kontaktów to napewno miałam więcej bo do wujka Staszka nie widzę
- a to SMSy i zdjęcia się nie przegrały ?
- a dzwonek to można ustawić taki jak miałam ?
Ale tak poza tym to mi niczego w tym
@agdybytak: z drugiej strony... Kto wie, może taki dziadzia z babcią chcą zagaić rozmowę z wnukiem na temat który go w ich mniemaniu interesuje. Być może nieudolnie,ale jednak próbują. Też tak miewałem i ryncy opadali, teraz dziadki nie żyją i gdybym się dowiedział że tak właśnie było to było by mi smutno ( ͡° ʖ̯ ͡°) ja tam się nie pytałem dziadków jak sprawy stoją w KRUS,
@santamarta:
"1800pln na telefon? 1000pln za smartwatcha? To Ty bogata jesteś, szastasz kasą; ja to mam xiaiomi i mi dobrze, tani, 20 megapikseli ma, mibanda dokupiłem za 90pln w promocj"

*jakiś czas później*

"Czemu mi sen nie łapie? A czemu odłącza mi się? Czemu dane pokazują się czasem po dwóch dnich, a czasem po kilku godzinach? Weź spójrz bo tętna mi ni nie zczytuje. No nie, spójrz bo Ty kumata w