Wpis z mikrobloga

@aircod: mem "ok boomer" wziął się z tego że pokoleniu boomerów w USA nie dało się niczego wytłumaczyć bo zawsze wiedzieli lepiej - a skoro nie dało się wytłumaczyć to zostało tylko wyśmiewanie. Być może tutaj trzeba podobnie. Poniżej mem który zrobiłem jakiś czas temu na antyszczepionkowe szury, zainspirowany - niestety - postami z głównej wykopu.
Pobierz spajdermen - @aircod: mem "ok boomer" wziął się z tego że pokoleniu boomerów w USA ni...
źródło: comment_160976578392mlDf3lBlIuciyi5rsevn.jpg
@chrominancja: dokładnie, wszędzie teorie spiskowe. Ja wiem że prawdą jest to co powie nam rząd w dzienniku i korporacja na swojej stronie internetowej. Szury niech sobie drążą w innych źródłach.
@Pivoo: Nawet przy tak optymistycznej wizji wielu umrze z powodu braku zaszczepienia na czas. Przyjmijmy, że te 50% się nie zaszczepi, a 20% przejdzie naturalnie. Z tych niezaszczepionych wielu będzie zarażało, przez co wielu umrze bądź ciążko przejdzie chorobę (nawet część zaszczepionych). Poza tym, wtedy pandemia będzie ciągnęła się jeszcze dłużej w konsekwencji czego umrze jeszcze więcej osób z powodu braku dostępu do opieki medycznej, a gospodarka jeszcze bardziej ucierpi.
nie różnicie się niczym od anty szczepów, ośmieszacie naukę i siejecie panikę, patrząc po statystykach to szczepionka na covid jest potrzebna jakiejś małej części populacji, lepszym wyjściem byłby skuteczny lek
@majkkali: Ci ludzie #!$%@?ą o inwigilacji #!$%@? jednocześnie postują te swoje wysrywy ze smartfonów, kąkuterów na FB etc - narzędzi wybitnie nadających się do inwigilacji na masową skalę nie ograniczające się tylko i wyłącznie do lokalizacji xD
Myślą że są tak bardzo ważni na tym świecie, i że ich życie jest tak bardzo ciekawe, że rządy będą cały czas patrzeć jak codziennie rano wstają, siedzą na sedesie i walą kloca, pracują
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@NaczelnyWoody: @aircod: W swoich filmach sam potwierdzil brak badan nad skutkami w przyszlosci. Ogladalem wszystkie filmy Dawida do tej pory. I uwazam je za jeden z najlepszych kanalow na YT. Ale z calym szacunkiem. Nie rozwial wszystkich watpliwosci. Wrecz czulem ze cos jest nie tak z jego forma narracji tym razem. I po prostu ze przemilczal czesc sprawy. Balem sie ze nie bede jedyny. I ze oprocz typowych szurow czesc
@aircod: Mam u siebie na podworku nadajnik sieci telefonicznych (jeszcze bez 5G) i z takimi ludzmi do czynienia mam regularnie. Najlepsza jest sasaiadka lat 60, ktora od 20 lat porusza sie na wozku, ale za to rozpowiada po wsi, ze "od tego masztu to ja stawy cos bola". Ostatnio tynkarz, ktory robil mi remont stwierdzil ze mam nie po kolei w glowie pozwalajac, zeby mi to promieniowalo non stop. W to,