Wpis z mikrobloga

@matid28: Mechanik nie wiem czy nie wykupiony już nakład, bo sam chciałem kupić w pakiecie z Nikim na stronie wydawnictwa i chwile przed świętami wszędzie była ta ksiazka niedostepna, dorwałem używaną. Jestem w trakcie czytania mechanika i przyjemnie sie czyta. Kimas jak dla mnie słaba, ciężko mi sie czytało. Z innych zdecydowanie warto Webbera. Button, Senna te dwie też całkiem spoko. Schumacher niezły ale sporo błędów. Innych o tematyce f1 jeszcze
@som3one: A mnie się ciekawie czytało o tym jak wyglądał Mclaren w tamtych czasach i jak bardzo Ron Dennis starał się tam wszystko trzymać za mordę. Z drugiej strony czy to źle, że ktoś uchyla rąbka tajemnicy odnośnie tego jak F1 w tamtych czasach wyglądała?
@matid28: Lauda bardzo wporzo, można poznać Nikiego od całkiem innej strony, wszystko ze szczegółami opisane, dużo opowiadań innych osób, które o dziwo nie są nudne. Kimi też mi sie podobał, książka ucina dużo stereotypów związanych z Finem, umiarkowany humor, książka faktycznie obrazuje Raikkonena takiego, jakim jest w rzeczywistości. Krótko, na temat, z humorem/sarkazmem. Minus taki że autor nie zna się kompletnie na F1, dlatego niektóre wątki zbyt ubogo opisane, np. sezon