Wpis z mikrobloga

- Bądź mną
- Graj w Wiedźmina i dobrze się baw
- narzekaj że niewygodnie z laptopem na kolanach
- pomyśl o kupnie pada i grze z lapkiem podpiętym do tv
- kup pada do xboxa
- włącz Wiedźmina
- dostań #!$%@? po 3 minutach, 10 zgonach, setkach przekleństw,
- wyłącz Wiedźmina
- brak profitu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nie wiem czy to ja jestem nieskoordynowany, czy po prostu gra na padzie nie jest dla każdego. Chciałem w końcu kupić pierwszą w życiu konsolę (poza Pegasusem), ale teraz mam straszne wątpliwości.

Ale żeby nie było, postanowiłem spróbować odświeżonego Abe’s Odyssey od fajnych ziomków z Epic. Wsiąkłem na 2 dni....

I tu, Mirki, moje pytanie: polećcie jakieś gierki do grania padem, z którymi taka sierota jak ja sobie poradzi. Shootery idpadają na pewno, wiec zapewne platformówki. Mogą być nowe lub stare, byle działał pad ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może być coś dostępne w subskrypcji Xbox, bo dostałem 2 tyg okresu próbnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gry #grykomputerowe #grypc #xbox
  • 76
  • 0
@borostwor: Kolego, przecież nie kupię nintendo specjalnie, żeby pada trenować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szukam po prostu fajnych i przyjemnych gier, które nie doprowadzą mnie do szaleństwa, a pozwolą miło spędzić wieczor :)
@tegie: No granie od środka tak srednio bo wtedy już powinieneś umieć grać. Przejdź sobie od nowa na padzie albo w jakas inna pograj. Ja co prawda do pada przyzwyczajony trochę byłem bo jednak lata spędzone na graniu na ps czy xboxie360 zrobiły swoje, ale teraz po przeszło 7 latach nie ruszania konsol tez musiałem sobie przypomnieć jak się gra xD
Powiem więcej, nawet w cyberpunka na najtrudniejszym da się grać
  • 0
@Megawonsz_dziewienc: Zapisuje Spyro :) co prawda nie grałem nigdy w żadną część (PC od zawsze z bardzo średnim stażem ogólnie), ale jak jest ładny remake, to zerknę.

Abe od Epica bardzo mi się podobał.
Myśle o innym klasyku w nowej formie - Giana Sisters Twisted Dreams.

Na gogu jest tez promocja na This War of Mine. Nigdy nie grałem ani nie widziałem gamepaya, ale klimat wydaje się super i dobre oceny
@tegie: Spyro to jest w sumie to co było oryginalnie na PS1, tylko w nowoczesnej oprawie graficznej. Bawiłem się podobnie jak te kilkanaście lat temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gierka bardzo łatwa, wiec i na padzie będzie ci się łatwo nauczyć grać. Gra polega na bieganiu smokiem, zbieraniu jajek i diamentów, są tez minigry jak jazda na deskorolce czy bycie pingwinem żołnierzem xD
@tegie: ja kupiłem sobie po okazyjnie Xboxa 360 gdy szukałem padów używanych żeby grać tak jak Ty - padem na lapku w wiedzmina. Tak się złożyło że mam wiedźmina 2 zainstalowanego na Xboxie i próbowałem grać. Po arenie dałem sobie na wstrzymanie, za dużo kombinacji klawiszowych, brak koordynacji do tego. Miałem też zainstalowany The Rise od Tomb Raider. Polecam gorąco. Nie dość że gra jest wciągająca (przynajmniej dla mnie) to fajnie
  • 0
@regos: Tomb Raidera znam, cenię, uwielbiam :) ogrywałem te nowe części i jestem nimi zachwycony (najmniej Shadow of Tomb Raider, może miałem przesyt w tamtym momencie :) ). Rise bardzo mi się podobał, nawet mimo średnich recenzji (mnie zimowy klimat Rosji urzekł).
I mialem podobny problem jak z Wieśkiem. Pożyczyłem kiedyś od kumpla na próbę pada od xboxa mniej więcej w połowie gry. Było już dla mnie za trudno. Akurat zaczynałem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tegie: polecam władcę pierścieni LEGO ( ͡° ͜ʖ ͡°) ograliśmy z niebieskim na Xboxie. Jak szukasz lekkiej gierki dla zabicia czasu to będzie dobre, kiedyś na kompie grałam w star wars LEGO i też było całkiem ok. Przebudzenia mocy nie polecam, wyłączyliśmy już w prologu bo ciula widać ( ͡° ʖ̯ ͡°)