Wpis z mikrobloga

- Bądź mną
- Graj w Wiedźmina i dobrze się baw
- narzekaj że niewygodnie z laptopem na kolanach
- pomyśl o kupnie pada i grze z lapkiem podpiętym do tv
- kup pada do xboxa
- włącz Wiedźmina
- dostań #!$%@? po 3 minutach, 10 zgonach, setkach przekleństw,
- wyłącz Wiedźmina
- brak profitu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nie wiem czy to ja jestem nieskoordynowany, czy po prostu gra na padzie nie jest dla każdego. Chciałem w końcu kupić pierwszą w życiu konsolę (poza Pegasusem), ale teraz mam straszne wątpliwości.

Ale żeby nie było, postanowiłem spróbować odświeżonego Abe’s Odyssey od fajnych ziomków z Epic. Wsiąkłem na 2 dni....

I tu, Mirki, moje pytanie: polećcie jakieś gierki do grania padem, z którymi taka sierota jak ja sobie poradzi. Shootery idpadają na pewno, wiec zapewne platformówki. Mogą być nowe lub stare, byle działał pad ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może być coś dostępne w subskrypcji Xbox, bo dostałem 2 tyg okresu próbnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gry #grykomputerowe #grypc #xbox
  • 76
  • Odpowiedz
@Jalokimnap: Batmana mam na steamie, nie pamietam która cześć. Może dam mu szanse jeszcze, bo jakoś mnie nie wciągnął w pierwsze kilkanaście minut :)


@tegie: bierz się za to jak najszybciej, sam gram mało a 3 pierwsze gry z tej serii ostatnio przeszedłem jedna za drugą. Teraz leci Shadow od Mordor, też polecam.
  • Odpowiedz
  • 0
@toodrunktofuck: Sprawdziłem, mam Arkham Origins. Zaczynać od niej czy jest jakiś ciąg fabularny? Te gry tanie są teraz, wiec kupno ewentualnych poprzednich części to koszt paczki fajek :)
  • Odpowiedz
@tegie: wiesiek 3 powstawał z myślą o sterowaniu padem, kusza i tak jest agrywalna w tym, a cała reszta padem wchodzi bez problemu

kwestia przyzwyczajenia moim zdaniem - sam na pc gram padem z x one.
  • Odpowiedz
@tegie: kwestia przyzwyczajenia, wieska przechodziłem na konsoli kilka razy, jak chciałem w niego zagrac na pc, to nie byłem w stanie nic zrobic na klawiaturze bo ciagle ginąłem i wyszło na to że podłączyłem pada do pc xD
  • Odpowiedz