Wpis z mikrobloga

@kidi1: a ja bym #!$%@?ł zapiekankę kaszubską z Władysławowa ( ͡° ʖ̯ ͡°) Też z dobre 15 lat temu była taka buda gdzie facet sprzedawał takie "hotdogi" z kiełbą w bagietce, chryste, jakie to było pyszne
@gorzki99 qrła bułki z pieczarkami, bułki z parówka zanim to było modne. Kiedyś to było, nie zeżreć czegoś takiego na dworcu w Bielsku i gdzies jechać to tak jakby wyjazd nie był kompletny.
Ciekawe w sumie, czemu takich bułek z pieczarkami nie dało się spotkać w innym miejscu.
@kidi1: ja bym opierdzielil taka bule z pieczarkami co sprzedawali w budce przy dworcu pkp w #bielskobiala


@gorzki99 O Panie to żeś narobił nostalgii! Dokładnie przy dworcu była ta buda, jakieś 15 lat temu to jadłem i dalej pamiętam xD
Wszyscy to jedli. W ciągu godziny jak byłem w pobliżu mogłem zobaczyć cały przekrój społeczeństwa jedzących bułki z pieczarkami.
@kidi1: nie wiem co to Śledzio-Buła z Darłowa, a mieszkam 10 minut drogi na pieszo od tej budki. Dobre to? @Saragaya: jak lubicie śledzie to polecam Starkowo i Śledziową Zagrodę. Jakieś 30 km od Darłowa, a 10 km od Ustki. No i mają dobre piwo w lodówce.