Wpis z mikrobloga

Jako że podatek cukrowy bardzo mocno wpływa na moje obecne życie (jestem powiązany z jednym z producentów) to z ciekawością patrzę na reakcje wszystkich na mirko i jestem niestety przykro zaskoczony jak wiele osób uważa, że ten podatek jest właściwy i prawidłowy (pomijam zupełnie fakt, że opodatkowane zostały napoje bezcukrowe).

Wygląda na to, że w naszym kraju mentalność niewolnika w dalszym ciągu jest niesamowicie mocna, a nasi rządzący widocznie są perfekcyjnym odzwierciedleniem naszego społeczeństwa. Please, change my mind...

#podatki #bekazpisu #pepsi #cocacola #podatekcukrowy
  • 53
@somskia: bo lemingi i symetryści nie piją coli, nie palą szlugów, nie piją alko, nie jedzą czekolady, a jak #!$%@?ą opłatę za wodę butelkowaną to zaczną pić kranówkę i zachwalać jakie to lepsze xd jak podniosą na wyroby mięsne to bedą weganami, a jak podrożeje paliwo to się okaże, że oni tylko tramwajem i rowerem. I w taki sposób pis wprowadza program Spurek
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@KapitanTorpeda: oczywiście przywołasz zaraz jakieś badania, które potwierdzają, że "słodziki" i biały cukier są tak samo szkodliwe? Udowodnisz również ze źródłem szkodliwość erytrolu i stewii, że są tak samo szkodliwe jak biały cukier, że jest ten sam syf?