Wpis z mikrobloga

#honda #mechanikasamochodowa #mechanika #tyc

Cześć. Próbuję zamontować silniczki regulatora położenia reflektorów w lampie. Ten otwór który widać na zdjęciu jest mniejszy od tej "kulki" na silniczku i teraz pytanie, czy mam wyciągnąć to czarne które lata luźno i wyrzucić do kosza, czy mam niepasujący silniczek? Silniczek był brany z hondy hatchback z reflektora DEPO i tam to trzymanie było inne. Ja mam zamienniki marki TYC. Jest ktoś w stanie pomóc?

Pacjent to honda civic vi sedan 4d 1.5 114 km.
konrad1056 - #honda #mechanikasamochodowa #mechanika #tyc

Cześć. Próbuję zamontowa...

źródło: comment_1609591440TD7uGA5gBCZPKmEasAPYHh.jpg

Pobierz
  • 3
Ta kulka jest zawsze trochę większa, bo siedzi tam na wcisk.

Ale ponieważ jak widzę próbujesz pomieszać elementy od różnych producentów, to mogą być niekompatybilne - zamienniki trzymają kompatybilność tylko pod względem wymiarów zewnętrznych i funkcjonalności, a już niekoniecznie jeśli chodzi o wewnętrzne rozwiązania.

Więc niekoniecznie to się da poskładać - spróbowałbym przełożyć z tego DEPO jeszcze to mocowanie które trzyma kulkę
@hellfirehe: dziękuję za odpowiedź. Mocowanie z DEPO rozleciało się, z resztą było inaczej rozwiązane i nawet jakbym je miał sprawne to nie dałbym rady przełożyć.
Mój koszmar zaczął się gdy kupiłem zamienniki po stłuczce "po taniości" bo z TYC były najtańsze- nie polecam. Nigdzie chyba nie dostanę regulatorów pasujących do ich lamp ;) Pytałem nawet u samego producenta ale bez odzewu- TAJWAN ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Mimo