Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do tego wpisu:
https://www.wykop.pl/wpis/53906557/mirki-mam-dylemat-telewizor-glownie-bedzie-do-ogla/

Padło na #lg #oled dokładnie model #oled65gx

Dobrze prezentuje się na ścianie. Nie jest na ruchomym uchwycie, ale pod kątem obraz jest lepszy niż się spodziewałem.
Udało mi się spiąć to przez #arc z #denon i w zasadzie kostka od #xiaomi teraz nie jest używana. W zasadzie jedynie czego żałuje to fakt, że mam Denona AVR-1500h a nie Denona AVR-2600h. Póki co nie planuje zamiany, może za jakiś czas jak będą jakieś promocje na ampli z #hdmi 2.1
Przy zakupie dostałem bon na 2300 z #rtveuroagd będzie pewnie na PS5, chyba, że wymyśle inny wydatek.

Zdjęcie robione tuż po montażu.
Użytkuje dość intensywnie już od miesiąca. Póki co uważam, że to był dobry wybór.

#telewizory

Dziękuje @aleBajka: @MisPluszowyZWadaWymowy: @filmozercyCOM: @utede: za pomoc w wyborze.
Pobierz
źródło: comment_1609582163gVOR9xlLXByOND215Ajp1S.jpg
  • 8
@szcz33pan: mam taki sam tez kupiłem z bonem na 233 :) oglądam z odległości 2,5 i jakos nie mogę się przyzwyczaić do efektu obrazu :) Dużo bardziej podoba mi się jak jest wysunięty na uchwycie, ale boje się ze nie da rady bo jednak został zaprojektowany tak aby być przy samej ścianie.
@szcz33pan: Świetnie to się komponuje jako całość. Myślałeś o TV z ambilight? Podeślij proszę link do tej tapety, szukam czegoś w tym stylu imitującego beton architektoniczny