Wpis z mikrobloga

@kub54: Tak, to prawda, jak chlejesz 2 litry coli zero dziennie i jesz do tego śmieciowe żarcie. Szklaneczka napoju dietetycznego dziennie nic ci nie zwolni. Nie zdziwiłbym się jakby te badania o rzekomym szkodliwym dzialaniu słodzików były sponsorowane przez lobby cukrowe. Już sam fakt, że firma Hoffmana lobbowała w mediach, że cukier taki zdrowy żeby zatrzymać wprowadzenie tego podatku xD podobnie było kiedyś z papierosami.
@jarosuaf ... jeszcze dorzucę od siebie drugi komentarz...że wiele osób w innym wątku porównywał o też ceny właśnie w takich sklepikach różnego typu gdzie zawsze ceny były delikatnie mówiąc pokichane...nigdy nie kupowałem w takich żeby nie dawać zarabiać właśnie takimi cwaniakom...czy to Janusz biznesu prowadzący własny sklepik czy zmuszony kupowaniem w jakiejś mini hurtowni która sobie też ceny z dupy wyciągała... podczas gdy w normalnej sieciówce ten sam napój 3 zł taniej
@jarosuaf ... ja jestem ciekaw cen na przykład w Aldi Auchan ... do tam mają przynajmniej normalny pojemności i zawsze sprawdzam ich gazetki i zazwyczaj tam kupuje i nigdy nie było dziwnych zachowań cenowych w ich wykonaniu...
a tam gdzie są inne pojemności tak jak na przykład w Biedronce albo sklepiki które co chwila zmieniają ceny bez względu teraz mówię na ten podatek to w ogóle nie ma sensu porównywać.
pozdr
zresztą
Ceny w małych sklepikach są wyższe i zawsze będą bo takie miejsca nie mają nawet jak konkurować z sieciówkami


@jarosuaf: tak mnie zastanawia czy to nie jest spowodowane chęcią wyrównania cen zwłaszcza że równocześnie wszedł ten podatek obrotowy dla "większych" sklepów
@FilipWWL: o dziwo jeszcze stare ceny. Ciekawe jak długo. Minutę temu wróciłem z delisso. Stara poszła na mięsny a ja obadalem nudów ceny coli. Butelka 2litry 7,49 a butelka szklana ta mała 3,29. Ja prdl