Wpis z mikrobloga

To sobie teraz pokombinujcie ile będzie kosztować cola w restauracji xD


@Metiu1231: władza zadbała o to, żeby wszystkie restauracje upadły jak najszybciej już miesiące temu. Problem rozwiązany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 8
@jarosuaf akurat mam zaszczyt pracować w hurtowni. Ludzie brali palety pepsi i coca coli na zapas. Zwykła aqua cytrynowa kosztuje 2,5. AQUA #!$%@? XD
  • Odpowiedz
@jarosuaf: A najlepsze jest to że ten podatek jest tez na napoje zero xD PiS tak bardzo dba o to żebyśmy nie tyli.

@alvaro1989: na szybko pierwsze z brzegu z Google

Artificial sweeteners are thought to be beneficial for diabetics or obese where refined sugar can be a problem. These low-calorie sweeteners are seemingly safe to use, provide sweetness without calories, and provide a choice of sweet foods to those
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@jarosuaf: w Czeskim Cieszynie mam 2,5 litra Pepsi za niecałe 30Kč (nie całe 5 złotych) Piszę to, żeby wbić kij w mrowisko (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@jarosuaf: oczywiście ten podatek to ścierwo, dobrze, że przestałem pić CC i PC w dużych ilościach, teraz to może 2-3 litry rocznie, a i nawet nie wiem, czy tyle :). Piję wodę ew kawę - JEDNAKŻE - ten podatek to - po prostu podatek. Obrzydliwe, socjalistyczne podejście, które zakłada, że cena 8,70 PLN kogoś powstrzyma przed zakupem picia, jprl.
  • Odpowiedz
@RandomowyMetal: normalnie :). Z jakiegoś powodu nie piłem z 2-3 tygodnie i potem przestała mi smakować - po prostu. Brzmi głupio, ale tak było. Teraz napije się czasem, ale naprawdę okazyjnie, no te 2-3 litry rocznie to wszystko.
  • Odpowiedz