Wpis z mikrobloga

Mirki ktoś z was ogarnia projektowanie? Jak byście ustawili ta ścianę? Gdzie kanapę? Gdzie tv? Przy okazji wszystkiego dobrego w nowym roku. A przy okazji może ktoś się zajmuje projektowaniem i chciałby trochę podpowiedzieć? Chodzi mi o calos mieszkania ok. 72 m. Oczywiście za wynagrodzeniem. Na prawo od zdjęcia jest balkon i drzwi balkonowe podwójne #projektowanie #design #pytanie #kiciochpyta #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie
PrimoUltimo - Mirki ktoś z was ogarnia projektowanie? Jak byście ustawili ta ścianę? ...

źródło: comment_1609507005uAgWkFlxifNP3uQceabWUe.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@PrimoUltimo: mało i przez okna do podłogi nie zrobisz nic innego jak kanapa za wyspą kuchenną, a tv na ścianie ze zdjęcia. Ale gdzie wstawisz stół to już nie mam pojęcia ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@Ogau mieszkanie 80m2, to ja już nie wiem jak u was jest. Wszyscy macie mieszkania 150 m2? Jeszcze takich nie widziałem a jak są to jest mniejszość, ale wątpię że wszyscy mieszkacie na 150-200m, a stół planuje postawić tu gdzie kaloryfer pomiędzy oknami, bez wyspy w kuchni
  • Odpowiedz
@PrimoUltimo: mieszkanie może mieć i 1000, ale ten salon z aneksem będzie miał cały czas 24 ( ͡° ͜ʖ ͡°). Przerysuj sobie plan tego salonu do jakiegoś planera ikei czy innego marketu i spróbuj sensownie ustawić tam stół, kanapę, tv i całą kuchnię tak, żeby było więcej, niż 30cm blatu.
  • Odpowiedz