Wpis z mikrobloga

Jako, że siedzę ostatnimi czasy w domu to z nudów zaczęłam grać na konsoli. Niebieski jako zapalony gracz dał mi jakieś łatwiejsze gierki i tak sobie pykam. Wcześniej nie zwracałam uwagi na to jak gra, spędzał wolny czas z padem i nie robiłam problemów dopóki nie było za głośno ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz coś mi się poprzestawiało, siedzę i patrzę jak gra, jak idzie z fabułą beze mnie to jestem zła ( ͡º ͜ʖ͡º) Ostatnio przygotowałam mu notatki do gry, w jakim rozdziale jest puchar do zdobycia, wskazówki do przejścia, żeby nie musiał szukać i nie przegapił czegoś co trzeba znaleźć. Czy to jest jeszcze normalne? ( ͡° ͜ʖ ͡°.) #ps4 #ps3 #logikarozowychpaskow
  • 19
  • Odpowiedz
@noname: normalny etap rozwoju człowieka, giereczki to osiągnięcia kulturowe przecież z ciekawą fabułą, grafiką i ścieżką dzwiękową więc jak znasz umiar to bardzo dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ostatnio przygotowałam mu notatki do gry, w jakim rozdziale jest puchar do zdobycia, wskazówki do przejścia, żeby nie musiał szukać i nie przegapił czegoś co trzeba znaleźć.


@noname nic tylko pozazdrościć niebieskiemu
  • Odpowiedz
@MjentowaKupka: brak mi do pracy wrócić i się w czymś wykazać, bo nudno ( ͡° ͜ʖ ͡°) a niebieski na razie nie narzeka, ciekawe jak długo wytrzyma jak będę mu nad głową trajkotac jak jest przyzwyczajony do samotnego grania ( ͡° ͜ʖ ͡°) @Fox7er: no nie wiem czy byś chciał, bo jeszcze kilka miesięcy siedzenia na tyłku przede mną i trzeba wszystko
  • Odpowiedz
@noname: Ze swoją tez gram teraz w overcooked, ale i tak najlepiej było przy trzecim wiesku. Siedziała obok i mówiła mi co mam mówić npc. Jak w prawdziwym życiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@noname: my sobie z dziewczyną przed początkiem związku graliśmy w lola i teraz po 3 latach też sobie czasem gramy (bo teraz jest mniej czasu), nawet kiedyś sobie skiny kupowaliśmy na prezenty :3
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@noname: nie rozumiem po co mu ulatwiasz grę, ja bym nie wytrzymał jak by mi ktoś przy pierwszym przechodzeniu gry pokazywał jak i gdzie grać żeby szybciej przejść, ja osobiście uwielbiam samemu odkrywać każde zakamarki (przynajmniej na 1 razem).
  • Odpowiedz
@parys88: ogrywamy jakieś stare gierki God od Wara albo Assassinów, które on już zna na pamięć ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc to raczej takie granie na spędzanie razem czasu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@noname: spoko, w takim temacie nie mam problemu, ba czasami też lubię z kimś przechodzić, tylko po prostu nie lubię takich akcji w trakcie dziewiczej przeprawy :-)
  • Odpowiedz