Wpis z mikrobloga

co ja bym dal żeby się cofnąć do tych czasów i im wszystkim #!$%@?. Nawet jeśli miałbym później trafić do szpitala xD


@MLeko29: Czasu nie cofniesz, ale dalej możesz im #!$%@?ć ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@r4do5: ja raczej odpuszczam sobie rodzicielstwo ale jakbym kiedys wpadl to przekaz bylby jasny - pierwszy nigdy, jesli jednak ktos Ciebie uderzy - masz prawo spacyfikowac agresora nawet jesli nauczyciel uwaza inaczej.
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: Ja do dzis zaluje, ze unikalem konfrontacji w obawie o przypał. Z drugiej strony jakbym wyłączył hamulce to zostałaby mi tylko patolka w Holandii w kwestii pracy bo będąc w amoku mogłoby się skończyć to naprawdę dla kogoś źle a ja miałbym już na start kartoteke - niby utylizowałeś śmiecia ale odpowiadasz jak za człowieka ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@r4do5: Ja mam teraz taka dyskusje. Żona, wiadomo, pani w przedszkolu stara się również uspokajać, ale małemu wbijam, ze jak ktoś go zaczepia to musi się bronić.
  • Odpowiedz
  • 20
@esci ja pamiętam szkolnego cwaniaka co w kółko się chwalił jak to sobie poradzi w życiu bo on się umie bić i każdemu kto będzie podskakiwal naklepie, a ja sobie nie poradzę bo nie umiem xD

Minęło 10 lat od skończenia liceum i nikt do mnie nigdy nie startował z piesciami a nawet jakby spróbował to od razu telefon na policję xD

A on jeszcze gadał o jakiś absurdalnych sytuacjach że
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@esci: agresja w kierunku tycj którzy dręczą dziecko to powinno być pierwsza rzecz którą rodzice powinni uczyć dzieci. Takie rady jak w poście opa niszczą ludzi
  • Odpowiedz
@r4do5 a co jeśli wszyscy co nas dręczyli dostawali właśnie takie instrukcje od swoich ojców? I wtedy taki jeden z drugim się wyżywali bo przecież nie są #!$%@?.
  • Odpowiedz
@goodguy: Ja byłem gnębiony w podstawówce, pożaliłem się ojcu a ten mi podrzucił garść pomysłów jak pocisnąć po nazwisku tego co się ze mnie nabijał, stałem się mistrzem ciętej riposty i wiele osób się odemnie #!$%@? ale sam też zacząłem być gnębicielem w gimbazie i tak dopiero w liceum się ogarnąłem i przestałem być aż tak wredny
  • Odpowiedz