Wpis z mikrobloga

Tak jak obiecywałem od teraz będę tylko wrzucał tu link do mojej recenzji. Dzisiaj "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją", który trafił na Netflixa dwa dni temu i zdążył podzielić widzów, na tych, którzy go nienawidzą oraz na tych, którzy się nim zachwycają, do której grupy należę ja? Cóż, zapraszam do lektury! - https://superekstrakonto.blogspot.com/2020/12/wszyscy-moi-przyjaciele-nie-zyja-2020.html

#nwjaktonazwac #horror #film #filmweb #ogladajzwykopem #filmnawieczor #gruparatowaniapoziomu
Pobierz SuperEkstraKonto - Tak jak obiecywałem od teraz będę tylko wrzucał tu link do mojej r...
źródło: comment_1609352071VcIfVmfzSZPQgswxz8f3SK.jpg
  • 25
Jeśli ktoś z was chciałby być w przyszłości wołany do kolejnych wpisów to zostawcie tutaj plusa. Przy okazji wołam: @sejsmita, @BigRedChick, @Fevx, @pogromca-pieczonych-kurczakow, @PanKarolKnuropatwa, @WlasnieInstalujeWindowsa, @eM-Ka, @Freakz, @poji, @GARN, @wyporkiewicz, @lisilis, @meinigel, @lubie-sernik, @Polanin, @Gaya_Deguchi, @r__k, @serio_serio, @Jedenastak, @Zeugma, @jerekp, @binturong, @DeMix10, @ewaewa, @dami423, @miseria, @
@Okayama: "ja dalej nie potrafię wyjść z za chwytu nad kunsztem Pana Jana Belcla, który w moich oczach jawi się teraz jako reżyserskie objawienie tego roku." No to cie chlopie ponioslo troszeczke. Gosc robi ledwo sredni pastisz, na
patencie oklepanym jak Sasha Grey, a ty sie spuszczasz. Nie był to najgorszy film, ale no prosze cie #!$%@? jaki kunszt, jakie objawienie ? Pare śmiesznych scen było, a reszta to ogolnikowe gowno.
@Ready_to_die: o "Ataku paniki" już któryś raz słyszę, więc pewnie warto zobaczyć. Co do reszty no to cóż, nie zgodzę się z paroma stwierdzeniami, bo wydaje mi się, że ten film to taka pocztówka dla kloacznych komedii typu "American Pie" i z założenie powinien być trochę cringe'owy i to mu wychodzi bardzo dobrze, jakby to co dla ciebie jest wadą tego filmu (tzn kiepskie żarty o ruchaniu, drawnini bohaterowie), dla mnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SuperEkstraKonto: No właśnie mnie smuci, ze Polacy tak przywykli do niskiego poziomu kina rodzimego ze nawet takiego średniaka uważają za objawienie polskiej kinematografii. Potem taki reżyserek czyta twoje komentarze i myśli że jest #!$%@? Tarantino i robi kolejny film na tym samym średnim poziomie bo przecież był odzew, że zachwyt i doganiamy Hollywood. Trzeba pokazać w końcu, że polski odbiorca to nie gorszy sort i nie zadowoli się byle czym bo
"ja dalej nie potrafię wyjść z za chwytu nad kunsztem Pana Jana Belcla, który w moich oczach jawi się teraz jako reżyserskie objawienie tego roku." No to cie chlopie ponioslo troszeczke. Gosc robi ledwo sredni pastisz, na


@Ready_to_die: a to nie ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ready_to_die: Widzę, że ty z tym filmem masz tak jak ja ostatnio na studiach z "W lesie dziś nie zaśnie nikt", także z nieszczęsną Wieniawą w roli głównej. Wydaje mi się, że to po prostu jest tak, że przez to że w naszym kraju nigdy nie powstawało kino gatunkowe reżyserzy, producenci, itd. mają jakieś dziwne przeświadczenie o tym, że Polacy nie znają innego kina niż nasze rodzime, że dalej żyjemy za
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@SuperEkstraKonto: Nieźle odleciałeś z tą recenzją XD Spoko, rozumiem jakieś nawiązania do stereotypów, do filmów czy znanych sytuacji, ale #!$%@? xD Film jest tak odklejony od rzeczywistości, że głowa mała. Stylizacja imprezy na Amerykańską domówkę, gdzie umówmy się, nie zdarzają się takie w Polsce. Dobór aktorów, ubiór, wystrój domu podpasowany pod Amerykę, a w szczególności na podkreślenie tej Amerykańskości ten Colt1911, który jest niemalże symbolem Amerykańskiej broni palnej. Kto trzyma taką