Wpis z mikrobloga

@snorli12: no i ktoś kto żyje z opieki nad innymi ludźmi to by narażał swoje źródło dochodu finansowego na rzecz jakiś s--------n z internetu XD wy to serio się nadajecie jedynie na morsowanie z Oblechem
  • Odpowiedz
@XxZlodziejxX: nie tak to inaczej, chłopie no to idź zgłoś, że ujawnia tajemne sekrety z Belwederu na Wykopie,
przez takich sherlocków jak ty zrezygnuje jeszcze prędzej niż zakładać by można pierwotnie
i to Konon miał być niewdzięczny jej ponoć, a nóż w plecy ma dostać na wykopie, po co w ogóle śledzisz ten tag? Chcesz, żeby został bez opieki? Nic dziwnego, że później latexy na wiskordzie cisną bekę z wykopu,
  • Odpowiedz
@aa-aa: ty jakiś niepelnosprytny jesteś? Może potrzebujesz pomocy pielęgniarki? Guzik mnie obchodzi czy Knur potrzebuje pomocy skoro sam zrezygnował z profesjonalnej pomocy medycznej w szpitalu. Rudy z psem Alkoholikiem sobie robią w najlepsze teatrzyk wmawiając wam jakąś pielęgniarkę. Guzik mnie obchodzi czy za 150zł przychodzi kobieta plajster na dupe przykleić i polać wodą utlenioną XD ale niech mi nikt tutaj nie mówi, że ta osoba która tam przychodzi to jest
  • Odpowiedz
@piSSowiec39: widzisz pisać jak do debili ale co się dziwić skoro większość tutaj to jeszcze w wieku szkolnym. Gdyby mieli przepracowane chociaż 10lat w jakimś zawodzie to by wiedzieli, że takich rzeczy nie poświęca się dla s--------n z internetu
  • Odpowiedz
@XxZlodziejxX: no jasne, bo w razie ewentualnego donosu to tam z kolei siedzą intelektualni inwalidzi i odbiorą uprawnienia, bo kobita napisała na Wykopie, że "Krzysztof miał zmieniony opatrunek", albo "umówiłam go do poradni chirurgicznej" albo "zmienili pościel" - niebywałe sekrety, kryminał
to jeszcze dobrze że się ujawniłeś i za wczasu zwróciłeś uwagę na to, że można w ogóle wpaść na pomysł donoszenia na coś takiego, teraz niech nie pisze tutaj
  • Odpowiedz
Ale kreDDynie bo inaczej do ciebie nie można, kupa obchodzi kogo czy Knur umiera rozumiesz? WYPISAŁ SIĘ ZE SZPITALA NA ŻYCZENIE RUDEGO GEJA I PSA ALKOHOLIKA ORAZ WŁASNE WIĘC NIECH GNIJE I ZDYCHA. Dalej już w ch*ju mam twoje wypowiedzi toffik, idź waruj przy nodze Oblecha bo nawet ten Aron ma większy intelekt tylko żal psa mimo wszystko.
  • Odpowiedz