Wpis z mikrobloga

Już o tym pisałem, ale nie daje mi to spokoju z paczek, które zamawiałem ostatnio na Ali 2 utknęły w Belgi są paczki z dat 03.12 i 14.12. Po wpisach innych widzę ze jest sporo podobnych problemów z innych dni , czy istnieje jakiś kontakt do firmy, która przewozi te przesyłki na trasie Belgia-Polska? Obie paczki to 0045

#aliexpress #tracking #alipaczka
  • 9
@Vel_Makarena: Na trackingu widzisz zmianę statusu, a nie aktualny stan i miejsce (pobytu przesyłki). Jeśli 14 grudnia była w Belgii, to znaczy że tego dnia zeskanowano etykietę (najczęściej zbiorczą). Nie ma skanu: przesyłkę zapakowaliśmy do pociągi/tira/samolotu i posłaliśmy dalej. Będzie kolejny status, gdy etykieta przesyłki zostanie ponownie zeskanowana - np. po dokopaniu się do niej w jakimś WER-ze. :-)

Ostatnio jedna partia 0045 miała ogromny lag i np. do mnie
@Castiel445: To tylko moje przypuszczenia ale może się okazać, że służbom coś nie pasuje w transporcie i czeka on na dokładną kontrolę, inaczej nie umiem tego wytłumaczyć. Bywa że taki transport wisi i 2 miesiące po skanie w Belgii.
Dziś mi doszły paczki które wyszły z Chin 25 i 26 grudnia a na jedną czekałem 2 miesiące od skanu z oclenia, mimo, że z Chin wyszła błyskawicznie i myślałem, że pobije