Wpis z mikrobloga

@ArcherID: piszesz, ze

jakby mistrzostwo swiata w pilce nożnej zdobyli


A ja np w zyciu nie ogladalem calego meczu pilki noznej. Nie oceniaj wszytkich swoja miara mirku.
@Ciema: jak można wgl oglądać piłkę nożną xD 22 spoconych facetów goni za napompowanym balonem. Skoki to jest przy tym tak wyrafinowany sport, ta dyscyplina żeby raz za razem ładować po ponad 200m, to się niesamowicie ogląda.
@Koronanona:

jak można wgl oglądać piłkę nożną xD


tez tego nie czaje ale rozumiem, ze kazdy ma inne upodobania. Nie rozumiem tylko czemu niektorzy staraja sie zdeklasowac inne sporty, stawiajac swoje na jakims piedestale. Mysle, ze na wykopie jest wystarczajaco duzo tagow dla wszystkich sportow, zeby sobie nie zawadzac.
kto oglada skoki xD chyba tylko jakies brzuchate janusze. sport gdzie na calym swiecie tylko 15 krajów startuje xD gówno znaczący ale p0lacy się podniecają jakby mistrzostwo swiata w pilce nożnej zdobyli. TFU na fanów tego sportu.


@ArcherID: No właśnie, ja oglądam krykieta, który jest na 3 miejscu popularności światowej xD
@WilecSrylec: oglądanie skoków skończyłem na późnym Małyszu, stoch to taki kozak jak Małysz kiedyś że "tam gdzie inni nie lapali noszenia on łapał" czy nawet bardziej? Jest tak kultowy jak skok primoza ulagi w sarajewie czy medale fortuny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lsrrdc: Małysz skakał w erze bez przeliczników, teraz ciężej jest deklasować rywali na taki dystans, ale zobacz sobie konkursy sezonu 2017/2018, tam miał taki etap gdy odlatywał na 20pkt wszystkim
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@lsrrdc: jest trzecim zawodnikiem w historii, któremu udało się obronić złoto na igrzyskach i pierwszym, który tego dokonał od 1988, drugim zawodnikiem w historii, którym wygrał wszystkie konkursy w turnieju 4 skoczni. No i prowadzi z dużą przewagą w klasyfikacji ostatnich 10 lat - klasyfikacja, ma znaczenie czysto statyczne ;)
Pobierz Green81 - @lsrrdc: jest trzecim zawodnikiem w historii, któremu udało się obronić zło...
źródło: comment_1609335257VgRfQrm8PJK9GTO3LYD0Ra.jpg