Wpis z mikrobloga

  • 340
Ale kisne z gości co obsesyjnie jako dorosłe chłopy kupują zestawy lego dla dzieci nazywając to hobby a najlepsze w tym wszystkim jest to że wywyższają te zajęcie jako hobby dla osób wyjątkowo inteligentnych xDDDDD

#lego #zabawki #hobby #heheszki
  • 200
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@reduXx123 to zależy, ja ogolnie nie twierdze że kolekcjonowanie lego to nie jest prawdziwe hobby, ja mam beke z tego jak klockarze się odnosza do tego hobby.
  • Odpowiedz
@magiol: Zobacz lepiej jak do swojego hobby odnoszą się samochodziarze, wędkarze, modelare i inne „arze”, wszędzie jest to samo, zawsze znajdzie się paru czubów, ale większość ma to w dupie i robi swoje
  • Odpowiedz
  • 1
@magiol najpierw zesrałeś się w czyimś wpisie o LEGO z biedronki i zostałeś zaorany a teraz ból dupy kazał ci dodać jakiś bezwartościowy wpis? xdddddd nie kupuje klocków ani dla siebie ani w prezencie ale to co ty robisz jest żałosne, usuń konto.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@fbkq tak zostałem zaorany że z 20 typa miało ból dupy a op ze złości mnie zablokował ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Star_Butterfly przecież od tego się zaczeło, ja wyśmiałem że on jako dorosły facet kupuje klocki lego a on natychmiastowo dostał bólu dupy, tak by nie było tego wpisu :D
  • Odpowiedz