Wpis z mikrobloga

  • 340
Ale kisne z gości co obsesyjnie jako dorosłe chłopy kupują zestawy lego dla dzieci nazywając to hobby a najlepsze w tym wszystkim jest to że wywyższają te zajęcie jako hobby dla osób wyjątkowo inteligentnych xDDDDD

#lego #zabawki #hobby #heheszki
  • 200
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Trybun_Plebejski przecież ja tam zostałem zablokowany a nie zjechany, a goście których wyśmiałem mieli wielki ból tyłka xD otwórz oczy xD tutaj jest tak samo a dzieki takiej postawie jak twoja to własnię lecę w gorące dzieki chłopcy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@magiol No już za późno, bo post już dawno wylądował w gorących, dlatego go zauważyłem xD Jak bardzo słabym trollem byś nie był to masz w tym rację, że ludzie którzy ci odpisują na poważnie zamiast od razu dać cię na czarno i nic nie pisać to są jednak głupi i karmią marnego trolla. Wykop już 15 lat istnieje, mamy prawie 2021 rok, a ludzie w internecie dalej się nie nauczyli.

Co
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Trybun_Plebejski szanuje twoją opinie ale totalnie się z nią nie zgadzam. Jeśli mnie nazywasz marnym trollem to pomyśl o tych wszystkich co w obu postach zarówno moim jak i typa co mnie zablokował mieli o to ból tyłka, nie którzy nawet pisali że musze mieć smutne życie jak zostaje mi 500zł z pensji po opłatach a oni wydają 5000zł na lego xD tak jak by to miało znaczenie w tej dyskusji, jak
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@BlackFett ja samego hobby nie wyśmiewam, wyśmiewam ludzkie zachowania i przypisywanie tego hobby jako czegoś dla ludzi wyjątkowo inteligentnych co było nie raz poruszane przez ludzi komentujących wpis.
  • Odpowiedz