Wpis z mikrobloga

  • 340
Ale kisne z gości co obsesyjnie jako dorosłe chłopy kupują zestawy lego dla dzieci nazywając to hobby a najlepsze w tym wszystkim jest to że wywyższają te zajęcie jako hobby dla osób wyjątkowo inteligentnych xDDDDD

#lego #zabawki #hobby #heheszki
  • 200
  • Odpowiedz
@magiol: popatrz sobie po znajomych kto tak na prawdę kiśnie jak ty bo inni kupują lego, a kto nie. Ja się przekonałem, że jedynie osoby co byłem lekko mówiąc głupie miały z tym problem, reszta robiła wow. Byli tacy co niby się śmiali, a potem cyk zestaw lego za 1000 zł. Hobby jak każde inne, stać mnie te kilka tysięcy rocznie wydać, więc wydaje na to co lubię.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Qullion ale ja dalej z tego kisne i to wystarczy a to uczucie jeszcze potęguje ból dupy ludzi co tutaj komentują wpis. To takie piękne ( )
  • Odpowiedz
@magiol hobby jak hobby, z ludzi zbierających znaczki pocztowe albo monety też cisniesz beke?


@reduXx123: jeżeli ktoś zbiera aktualnie dostępne monety obiegowe to tak XD

Przecież wy nie zbieracie nieprodukowanych już zestawów, tylko w większości są one dostępne cały czas w sklepie. Autyzm na poziomie zacznę zbierać aktualne banknoty 10zl. Chociaż to ma jeszcze sens, bo pieniądze maja jakaś wartość, wy te lego możecie co najwyżej później wymieszać i opchnac na
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@g0dl1ke ale to jest przecież hobby dla inteligencji wiec jak tak możesz pisać? Ha wiem! Pewnie cie nie stać na klocki i masz ból dupy!!!!!!!!!!!! Biedaku jeden he_he
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@g0dl1ke bo ja to wiesz kupuje zestaw za 1000 złotych rozumiesz? Za tysiąc złotych a ty masz ból dupy bo zostaje ci 500zł po opłatach xDDD
  • Odpowiedz
@magiol: chyba od tej przepotężnej beki rozbolał cię brzuszek i niechcący z frustracji zablokowałeś kolegę i nie może ci teraz odpowiedzieć ()

@damw prosił, bym przekleiła:

> już w poprzednim temacie mnie zablokowałeś bo pękła ci dupa z żalu że ktoś się wyśmiewa z kupownia klocków lego przez dorosłego faceta xD

@magiol: ale ja cię nie zablokowałem. Ja cię po prostu zlałem i
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@atonsic9 kolege na d zablokowałem bo on zablokował mnie pierwszy w swoim temacie i nie mogłem już tam odpisywać także twój kolega wali w #!$%@? krótko mówiąc ()
  • Odpowiedz
@magiol: spotkałem takich ludzi, więc mam już na nich wywalone. Dużo z nich ma większy ból dupy może nie o samo lego, a to, że tyle wydaje i że jest to moje zainteresowanie bo jak można mieć zainteresowania.

Popierdzieliłeś trochę głupot, wrzucaj teraz foty swoich zestawów.
  • Odpowiedz