Wpis z mikrobloga

@magiol: W sumie to trochę ubogą masz rozrywkę, a widzę, że czerpiesz z tego niesamowitą radość. Kiepskie dzieciństwo? Tata kochał tylko w nocy? Chyba, że serio dajesz #!$%@? o to, że dorosły typ za swój hajs kupuje kawałek plastiku xD
@magiol: Jak chciales zobaczyć kto z tego kisnie a kto nie trzeba było zrobic ankietę ¯_(ツ)_/¯ sama nie kumam fenomenu lego ale nic mi do tego co kto lubi robić w wolnym czasie i jakoś z tego nie gnije

@magiol: jak ktoś ma jakieś zajęcie które lubi to jest to hobby. Taka jest definicja. O co ci w sumie chodzi typie, bo jestem ciekaw? Przecież chyba żyjemy w wolnym kraju, jak dla mnie to dorosły może sobie nawet zbierać kamyki na plazy I się tym pasjonować. Coś czuję że to bait, ale tak czy siak musisz naprawdę mieć smutne życie xD idź już lepiej zajmij się swoim hobby podrasowywania motocykla
@magiol: Ja zbieram hobbystycznie karty do Magic The Gathering i gram nimi z kolegami. Mam 31lat. 15 zł za 12 kartoników w paczuszce. Pewnie jak by Cię było stać na jakieś hobby, to też byś zbierał - lego, karty, gry - #!$%@? cokolwiek na co można #!$%@?ć dobrobyt. Ale zamiast skupić się aby osiągnąć taki status finansowy, to ja widzę, że wolisz #!$%@?ć na ludzi w internecie aby to wszystkich zrównać
Przykleję tu swój post z innego wpisu :

"Ale wy wszyscy macie ogromny ból dupska :D nie sądziłem że uda mi się stworzyć tak piękny wpis, jestem z siebie dumny, każda zarzutka była łapana, nawet jakiś przegryw zrobił o mnie osobny wpis gdzie wyciągnął moje troll/bait wpisy i brał je za pewnik xDDD

To był piękny dzień, sprawiliście mi wiele uśmiechu - nie zapomne go nigdy (ʘʘ)

Trzymajcie