Wpis z mikrobloga

@RudaBrona: Ziom. Od tego jest ten tag, wrzucam takie filmiki od ponad 2 lat xd Ludzie wrzucają swoje treningi i sylwetki, dają sobie rady, niektóre osoby startują w zawodach, większość osób kojarzy się po nickach bardzo dobrze, z paroma osobami nawet wspólnie trenowałem, wiele osób mi pomogło na różne sposoby. Jak Cię takie treści nie interesują, to wrzuć sobie tag na czarną listę xd Wrócisz jak będziesz chciał coś ze sobą
DywanTv - @RudaBrona: Ziom. Od tego jest ten tag, wrzucam takie filmiki od ponad 2 la...

źródło: comment_16091842446rO1Y5bPxsxcraSg2eAQm8.jpg

Pobierz
@DywanTv: No i elegancko!!

Potwierdzamy wyliczenia szanownego kolegi. Karnet OPEN wychodzi 99+50zl+4/5zl za grudzień i to jest koszt za pierwszy miesiąc.
Kolejny to już tylko i wyłączenie 99zl i nigdy, nigdy nie będzie więcej ;) macie gwarancje stałej ceny.
Istnieje tez możliwość zmniejszenia opłaty administracyjnej o 25zl. Wystarczy powiedzieć w recepcji, ze chcecie tylko solo klub, bez multiklubu. Wówczas możecie chodzić na tym karnecie tylko do tego klubu gdzie ten karnet
@Filareta: Bo podczas trenowania czegokolwiek wystawiasz się na działanie nieprzyjemnych bodźców, musisz się zmagać z jakimś ciężarem, trudem czy zmęczeniem, to pomaga kształtować charakter + jeśli to trenowanie jakiegoś sportu to wzmacnia organizm, więc jest dodatkowo dobre dla zdrowia.

Oglądanie takich obrazków ma mniejszą wartość, według mnie, ale być może tego nie rozumiem.