Wpis z mikrobloga

@ziumbalapl ja udowodniłem tylko, że ten wpis jest debilny tak samo jak tag #bekazprawakow. wierzącymi są i prawaki, i lewaki, i głupi, i ponadprzeciętnie mądrzy

@tygryske xD żałosny to jest twój gimboateizm. jeszcze żałośniej pewnie brzmiało jak stary lewak Oleksy przyjmował na łożu śmierci ostatnie namaszczenie, nie? HEHE TAKE ŚMIESZNE I ŻAŁOSNE
@shoananas owszem, dość zabawne, że dorośli ludzie wierzą w fikcyjne zdarzenia opisane w książce której zawartość ustalano lata po nich, w jakieś duchy i ludzi w chmurach ;) jeśli ktoś cała swoją moralność opiera na jakiejkolwiek religii i nie robi złych rzeczy tylko dlatego że któryś z bogów będzie zły i nie da mu kolejnego życia po śmierci to jest to smutne, zabawne i żałosne też
@tygryske

jeśli ktoś cała swoją moralność opiera na jakiejkolwiek religii i nie robi złych rzeczy tylko dlatego że któryś z bogów będzie zły i nie da mu kolejnego życia po śmierci to jest to smutne, zabawne i żałosne też


Co to ma wspólnego z tematem? xD ile osób zaczęłoby kraść i mordować, gdyby jutro udowodniono, że Boga nie ma? a ile osób jest dziś teistami? fajny chochoł, ale nie rób więcej
@ziumbalapl o czym ty bredzisz? op nazwał dorosłego faceta infantylnym, dlatego że jest wierzący i łączy to jakoś z byciem prawakiem. ja udowodniłem, że lewaki też są wierzący, więc tag jest z dupy. koniec i nie dopowiadaj sobie więcej niż wynika to z dyskusji
@Bover następny wyzywa wierzących (tym razem) od sześciolatków xD największa polityk Europy jest chrześcijanką tak samo jak prezydent USA, a dzban z wykopu, który wczoraj nauczył się siadać na nocnik, będzie mówił o powadze ich poglądów xD