Wpis z mikrobloga

@PanKompromitacja: jestem trochę w temacie: ok 63% okazują się próbą "ukarania" patnera bądź niedoszłego partnera. Po wejściu ustawy ziobry prawnicy spodziewają się dodatkowej zwiększonej fali fałszywych zgłoszeń o przemoc
  • Odpowiedz
@Kenneth66: Oczywiście że da się wyjaśniać te dane, tylko to wymaga aby rozmówca rozumiał jako-tako statystykę.
A prawackie czopy nierozumieją i zrozumieć nie chcą bo wtedy ich "argumenty" magicznie przestają. Nie da się mówić o takich rzeczach jak rozdzielanie zmiennych człowiekowi dla którego wszystko ponad średnią ważoną to science-fiction, a nie ma głupich aby za frajer tłumaczyć matołom coś czego nie mają zamiaru rozumieć. :)
  • Odpowiedz
@Kenneth66: Do porównania wpływu zmiennej na wynik (np. oświetlenia na wzrost fasoli) musisz sprawić aby była to jedyna zmienna (dzielisz fasole na kilka grup pochądzących z tego samego gatunku i odmiany, sadzisz w taką samą ziemię itd) bo jak będziesz mieć kilka zmiennych (np. jedna grupa będzie miała więcej światła i mniej wody) to nie jesteś w stanie powiedzieć jaki wpływ ma jedna zmienna (nie wiesz jaki wpływ miała zmiana dostępu
  • Odpowiedz
@PanKompromitacja: Biorąc pod uwagę jak często faceci zgłaszający gwałty sa wręcz wyśmiewani to nie dziwne, że taka dysproporcja statystyk. W wypadku morderstw brakuje jednej ciekawej informacji.

Jak dużo z tych morderstw jest spowodowane przez kobiety. Jak często to kobieta podsyca agresję i ona jest zapalnikiem sytuacji.
  • Odpowiedz
@KaloszSzatana: Co nadal nie zmienia faktu, że "różnice" wynikają i są ogromne ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakie w takim razie czynniki tak bardzo na to wpływają? To nie są różnice na poziomie błędu statystycznego tylko bardzo duże wartości. Chcesz usprawiedliwiać popełnianie przestępstw przez pewną grupę skierowanym w jej kierunku "rasizmem"? W 2020 roku gdy ruch blm robi co chce, demoluje sklepy, ulice, pomniki. Gdy wszystkie korporacje wspierają
  • Odpowiedz
@Kenneth66: No i dostałem pokaz błogiej niewiedzy, tak jak się spodziewałem. xD
Nie mówię że różnice między populacjami wynikają z błędu statystycznego. XD
Duże różnice mogą jak najbardziej wynikać niegenetycznych czynników- piękny przykład to różnica wzrostu wśród koreańczyków z południa i północy.
Ja mówię że nie wiadomo w jakim stopniu z czego wynikają. To że czarni są ofiarami razimu? Może ma jakiś wpływ. Tylko że ja nie wiem czy ma, a
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 67
@Kenneth66: lol, wypieraj fakt że za prawie większość morderstw, gwałtów i w ogóle przestępstw od początków istnienia ludzkości odpowiada twoja płeć? To jest atak na mężczyzn? To są fakty typie XDDD
  • Odpowiedz
Utożsamiam się ze wspólnotą białych, bo jestem biały i jestem z tego dumny.


@Kenneth66: Produkcja melaniny o konkretnych właściwościach to pewnie jedno z Twoich większych osiągnięć w życiu.
  • Odpowiedz
@Dakkar: dziwnym trafem jakos Azjaci nie są czarnoskórymi Amerykanami xD ciekawe dlaczego, moze to ten kontekst historyczno-spoleczny, stanowiący konsensus naukowy, a który ty wyśmiewasz xD czego oni was teraz uczą w tych szkołach
  • Odpowiedz