Wpis z mikrobloga

to ty postawiłeś tezę i jej nie udowodniłes a nie ja. To ty masz obowiazek ja udowodnić. Ja tylko obalilem twoj glupi argument o kanadyjskim prawie.


@TurboDynamo: kolega zapytał jak wygląda zwolnienie od prawa na przykładzie szczepionek.
O, tak:

w jaki sposób można zrzec się odpowiedzialności za coś xD proszę o dokładne instrukcje, może nie będę musiał
  • Odpowiedz
@MbraY:

czemu wódz firmy Pfizer się nie zaszczepił?


Z prostego powodu. Pfizer miał umowę na dostarczenie szczepionek do USA, która miała obsługiwać na początku przypadki szczególnie narażone na COVID. Podobnie jak w Polsce - na początku priorytet mają służby medyczne. Gdyby teraz jacyś prezesi firm mogliby szczepić się przed grupami priorytetowymi byłoby to jeszcze gorzej odebrane przez opinię publiczną, ponieważ wyglądałoby to tak jakby elity były ważniejsze od zwykłych ludzi.
  • Odpowiedz
@fejk_konto w jaki sposób można zrzec się odpowiedzialności za coś xD proszę o dokładne instrukcje, może nie będę musiał mandatów płacić

Idź do jakiegoś urzędu, albo zapytaj jakiegoś sędziego jak to jest nie brać odpowiedzialności za za swoje decyzje.
  • Odpowiedz
Serio nawet takich podstaw nie rozumiesz? :D To wyjaśnia sporo :D Masz bardzo duże problemy z logicznym myśleniem. Polecam sporo nauki matematyki - aż tak nie przydaje się w życiu ale uczy logiki a ta się już mocno przydaje. Wtedy byś więcej rozumiał i nie dyskutował jak zwykle sfrustrowane dziecko :)


@Loloman: dla takich cymbalow jak ty powinni wprowadzic specjalnie minusy na mirko
  • Odpowiedz
@f__f: szurze proszczepionkowy, gdyby ten wirus mial smiertelnosc chociazby nawet 10% to ten prezesik smieszny pierwszy by sie zaszczepił i w dupie mial szaraków
  • Odpowiedz
@Splendor: Jesteś dzbanem. Ludzie, którzy wrzucają ludzi sceptycznych wobec najnowszej szczepionki do jednego worka z antyszczepionkowcami, prowadzą tylko do tego, że zmniejsza się hejt na antyszczepionkowców skoro normalni ludzie też są w ten sposób nazywani.
  • Odpowiedz
Z tego, co czytałem, to producent zrzekł się odpowiedzialności, ale także zrezygnował z zysków.


@sketel: Astra Zeneca się zrzekła
Reszta producentów nie bardzo :)
Jakiego producenta mamy szczepionki w Polsce? No nie AZ :P
  • Odpowiedz