Wpis z mikrobloga

@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol:
Ja kłamie? :) dobre sobie, ja wrzucam twarde fakty do których niektórzy na siłę dopisują sobie historyjki o "bólu mięśni" i jawnie kłamią że na 2,8 mln podanych dawek jest zero powikłań. Czemu tak robią nie wiem, ale się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
BTW zapoznaj się z definicja tytułu naukowego, bo profesorem nie jestem
pozdrawiam
  • Odpowiedz
Ja kłamie? :)


@Koronanona: Dokładnie.

BTW zapoznaj się z definicja tytułu naukowego, bo profesorem nie jestem


@Koronanona: No to nie ja się powinienem zapoznać tylko ty. Skoro profesorem nie jesteś to oznacza to tylko jedno. Pieprzysz bzdury bo mylisz tytuł naukowy ze stopniem naukowym lub tytułem zawodowym. O czym byś wiedział gdybyś uzyskał choć jeden z nich bo miałbyś to wpisane czarno na białym w dyplomie. Innymi słowy. Wyszło, że
  • Odpowiedz
Więc to jedyne do czego jesteś w stanie się przyczepić


@Koronanona: Ja się nie przyczepiam tylko udowadniam, że nie jesteś wiarygodny i kłamiesz. Tytuł to ty masz co najwyżej jak sobie wpiszesz w emailu lub jak weźmiesz książkę z półki.

Tak, stopień a nie tytuł, moj błąd.


@Koronanona: Nie znam doktora który by napisał, że ma tytuł bo każdy doktor doskonale wie, że uzyskał stopień naukowy co jest jeszcze dodatkowo
  • Odpowiedz
słuchaj no, ani razu nie odniosłeś się do argumentu


@Koronanona: Bo nie odnosiłem się do twojej dyskusji tylko do twoich bzdur? Masz dokładnie co cytowałem i do czego się odnosiłem.

Ewidentnie masz z samym sobą problemy.


@Koronanona: Problemy to ma ktoś kto kłamie w internecie by inni go odbierali za ważniejszego niż jest.

Nawet mi cie nie żal.


@Koronanona: I tego nie oczekuje. Gardzę tobą bo nie różnisz się
  • Odpowiedz