Wpis z mikrobloga

Ponad 4,2 mln zaszczepionych na świecie, w tym ponad 2,8 mln otrzymało szczepionkę firm Pfizer/Biontech. Odnotowano 8 przypadków odwracalnej anafilaksji, poza tym nie zaobserwowano innych poważnych działań ubocznych. Codziennie budujemy zaufanie do szczepień oparte na wiedzy
#koronawirus #nauka #ciekawostki #medycyna
Pobierz robert5502 - Ponad 4,2 mln zaszczepionych na świecie, w tym ponad 2,8 mln otrzymało s...
źródło: comment_1609063145TBwBK2x3r5GkZ3QkGgrSaG.jpg
  • 157
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol:
Ja kłamie? :) dobre sobie, ja wrzucam twarde fakty do których niektórzy na siłę dopisują sobie historyjki o "bólu mięśni" i jawnie kłamią że na 2,8 mln podanych dawek jest zero powikłań. Czemu tak robią nie wiem, ale się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
BTW zapoznaj się z definicja tytułu naukowego, bo profesorem nie jestem
pozdrawiam
Ja kłamie? :)


@Koronanona: Dokładnie.

BTW zapoznaj się z definicja tytułu naukowego, bo profesorem nie jestem


@Koronanona: No to nie ja się powinienem zapoznać tylko ty. Skoro profesorem nie jesteś to oznacza to tylko jedno. Pieprzysz bzdury bo mylisz tytuł naukowy ze stopniem naukowym lub tytułem zawodowym. O czym byś wiedział gdybyś uzyskał choć jeden z nich bo miałbyś to wpisane czarno na białym w dyplomie. Innymi słowy. Wyszło, że
Więc to jedyne do czego jesteś w stanie się przyczepić


@Koronanona: Ja się nie przyczepiam tylko udowadniam, że nie jesteś wiarygodny i kłamiesz. Tytuł to ty masz co najwyżej jak sobie wpiszesz w emailu lub jak weźmiesz książkę z półki.

Tak, stopień a nie tytuł, moj błąd.


@Koronanona: Nie znam doktora który by napisał, że ma tytuł bo każdy doktor doskonale wie, że uzyskał stopień naukowy co jest jeszcze dodatkowo
słuchaj no, ani razu nie odniosłeś się do argumentu


@Koronanona: Bo nie odnosiłem się do twojej dyskusji tylko do twoich bzdur? Masz dokładnie co cytowałem i do czego się odnosiłem.

Ewidentnie masz z samym sobą problemy.


@Koronanona: Problemy to ma ktoś kto kłamie w internecie by inni go odbierali za ważniejszego niż jest.

Nawet mi cie nie żal.


@Koronanona: I tego nie oczekuje. Gardzę tobą bo nie różnisz się