Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mastergame1311: nie wiem, skad mam wiedziec.

Pomysl przez chwile, skoro pytam sie o jedne statystyki to raczej watpliwe, ze mam drugie.

A tak serio bez ironii - faceci jezdza bardziej brawurowo bo maja przeswiadczenie ze sa dobrymi kierowcami co sie konczy jak konczy. #!$%@? badan na ten temat byl.

No ale jak wezmirmy pod uwage czas spedzony za kolkiem to juz inne wnioski sie nasuwaja...
@CT-27-5555: @NapalInTheMorning: mogę się mylić, ale to wygląda na taki pastiż typowo prawackich uproszczeń typu: patrz, hehe, w Ameryce czarnoskórzy stanowią 13% populacji a w więzieniach jest ich 40% (czy jakoś tak). I wtedy jakoś prawaków nie interesuje głębsza analiza tych statystyk, podłoże tego, wtedy jest tylko: patrz Mati, masz dwie liczby, czego więcej chcesz. Podobnie też jest np. ze statystykami gwałtów w Europie. Gdzie Polska ma najniższy odsetek. I
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kenteris: dlatego bierze sie tez inne czynniki. W przypadku czarnych sprawa jest w miare prosta - sa poszkodowani przez system rasistowski z lat <60, przez co mieli gorszy start i zostali wychowani w biedzie, tego nie negujemy. Nie negujemy tez ze policjanci sie lapia z automatu za kabure jak widza czarnego w zatrzymanym aucie (nie wynika to z rasimu tylko dlatego, ze jest #!$%@? wieksze prawdopodobienstwo ze czarny lub latynos ma
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kenteris: zarowno osoba ktora mowi ze trzeba patrzec tylko na y>x jak i osoba ktora mowi ze to nie ma.ZADNEGO znaczenia to glaby do entej i nie chce z takimi osobami nawet rozmawiac - zycie nie jest 0/1.
@NapalInTheMorning:




Z danych Komendy Głównej Policji wynika, że najczęściej sprawcami wypadków są mężczyźni. Statystycznie 66,3 proc. wypadków spowodowanych przez pieszych było zawinionych przez mężczyzn, kobiety piesze spowodowały 31,6 proc. takich zdarzeń.
@NapalInTheMorning: Jak podliczyć, pewnie wyjdzie jak z różnicą płac - że jej praktycznie nie ma a polki w części województw mają średnie lepsze zarobki ale to nie jest dyskryminacja mężczyzn. xD

Naczelne hasło lewactwa: nie zagłębiać się. xDD