Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i mirabelki
Co tu się odjaniepawlaczyło to ja nawet nie wiem.
Od początku to historia warta oscara za stopień skomplikowania i nienormalność. Do rzeczy:
Październik, początek roku akademickiego. Przy załatwianiu formalności na uczelnie(internetowo!) poznaje loszke. Ja lvl 20 ona 22. Gadka szmatka i się zaprzyjaźniamy Rozmawiamy, gadamy, spotykamy się w realu po raz pierwszy. Ogólnie jakby coś zaiskrzyło, ale nie tak w 100%. Aby nie żyć w niepewności postanawiam rozwiązać sprawę - mówię jak to widzę. No i standardowo - anon no ja się nie spodziewałam, fajnie, nie jesteś w moim typie, ale spotkajmy się u ciebie w sobotę.
Na spotkaniu - mam chłopaka od 5 lat. Ja oczy jak 5zł, ale #!$%@?, ulga, że to nie moja wina. Pijemy wino, a przed wyjściem druga baza zaliczona ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Mija czas(2 miechy), są kolejne spotkania, kolejne trudne rozmowy. Dochodzą różne "intymne" aspekty ( ͡° ͜ʖ ͡°) i podkreśla, że już zdradziła chłopaka ze mną i nie chce tego robić.
Decyduje się mu o tym powiedzieć, umawia się na spotkanie i informuje. Tamten mówi, że musi pomyśleć, tymczasem ona na następnym spotkaniu u mnie - patrz wyżej - powtóreczka.
Spotykamy się przed świętami, dajemy sobie prezenty, teraz nawet bez pocałunku bo "Anon to zdrada". Od tygodnia mało piszemy, albo w ogóle.
No i świątecznie zapytuje:
1. Co robicie na moim miejscu?
2. Co robicie na miejscu jej chłopaka?
#zwiazki #zwiazek #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #seks #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fe519934fbb67000ac1f471
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 15
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania gówna się nie tyka bo zacznie śmierdzieć. Jak już masz na nią takie ciśnienie to bzikaj ale to wszystko. Po pierwsze dziewczyna ewidentnie ma kiełbie we łbie, a po drugie zdradziła kogoś dla Ciebie to i zdradzi Ciebie w przyszłości. Tylko licz się z tym że potem mogą być patologiczne akcje jak się zorientuje że jest tylko dziurą do zaspokojenia
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zdradziła jego, zdradzi też Ciebie. To nie jest materiał na partnerkę.
A Ty #!$%@? jesteś, że wiedząc już, że jest zajęta, wchodziłeś na pole seksualne. Nie dałeś jej lekcji jak się zachowują przyzwoici ludzie i byłeś nielojalny wobec tego chłopa.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@?ąc już od moralności to możesz albo ją olać, albo FWB, ale uważaj żeby się nie zaangażować, bo jak piszesz że już na pierwszym spotkaniu lekko zaiskrzyło to nie ciężko się zaangażować.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: W obu przypadkach, jeśli siebie szanujesz to odcinasz taką znajomość i tyle.

Jeśli bzikasz to ryzykujesz wpadkę, wiadomo. Jeśli nie docierają do Ciebie normy moralne, to wiedz, że skoro zdradziła faceta to równie dobrze kiedyś po seksie może powiedzieć "daj misiu, zaniosę tą gumę do łazienki", a na najbliższe 5 minut, gdy Ty będziesz z szelmowskim uśmiechem wspominał seks, ona zamieni łazienkę w centrum inseminacji i za 9 miesięcy dostaniesz
  • Odpowiedz