Wpis z mikrobloga

Trwałość Terre d'Hermes to jakiś #!$%@? żart. Od dawna były to moje ulubione perfumy, takie na specjalne okazje, a że mam trochę różnych flakonów to dawno ich nie używałem. Chyba z rok temu kupiłem sobie kolejny flakon w drogerii Natura bo akurat były na promocji. Poprzedni flakon jakiś czas temu się skończył, i dzisiaj użyłem nowego. Raz że zapach jest jakby słabszy, mniej intensywny, a dwa że po dwóch godzinach już go nie czuć. Myślałem że to z moim nosem coś nie tak, ale nie, nikt nie czuł. Poprawiłem więc kilkoma strzałami i po kolejnych dwóch godzinach znowu zero zapachu nawet jak wsadzę nos w nadgarstek. Z poprzedniego flakonu musiałem uważać żeby nie zapodać za dużo, pięć strzałów już potrafiło mnie dusić, szedłem na wesele, całą noc tańców i chlania wódy i o 4 nad ranem dalej go czułem a na marynarce to i po dwóch dniach był wyraźnie wyczuwalny. Myślałem że coś mi się węch #!$%@?ł, albo skóra bo Moschino Uomo też po dwóch godzinach nie pachnie na mnie już wcale, ale to chyba nie to bo taki armaf CDNIM wczoraj siedział na mnie z 10 godzin a wczorajsza bluza dalej nim pachnie. Kouros to samo, nie mówiąc już o Joopie Homme .
Kurła... To był mój najulubieńszy zapach, mój signature scent, zakładany zawsze do gajeru, chcę z powrotem starego dobrego Hermesa ()
Jakieś propozycje czym go zastąpić? A może to tylko jakaś #!$%@? partia mi się trafiła?

#perfumy
  • 11
a jak parametrowo?


@mietek111: Felix Ci wyżej odpowiedział

Może Terre EDP będzie miał lepsze parametry


Oj nie powiedziałbym. Miałem odlewkę EDP i zdawał się być mniej trwały
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mietek111: Montale Red Vetiver tak jak poprzednik pisał będzie siedział mocno do zmycia. Różnica taka że równie mocno kręci w nosie ten pieprz/zioła