Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kantar: lubisz słuchać pijanych wujków Januszy kłócących się o to czy PiS więcej nakradł czy PO? Proszę bardzo, mogę się zamienić, zwłaszcza że jestem introwertykiem ze s-----------m społecznym.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kantar: masz zamiar kłócić się że mną, bo uważasz że z twojego punktu widzenia to wygląda bardziej prawidłowo niż z czyjegoś "bo tak"?

p--------z bo użyłeś tego w stosunku do wszystkich ludzi samotnych.


Ty p--------z, bo użyłem tego w stosunku do tych, którzy tylko narzekają że sami spędzają wigilię, c--j mnie obchodzi czy miał wybór czy nie, jak ktoś tak bardzo chcę spedzic z kimś święta i jest zaradny to sobie poradzi. Ale najlepiej nic nie robić i płakać na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
I wierz mi lub nie, ale gdybym mógł i moje zarobki mi na to pozwalały, to już dawno wyprowadził bym się z domu rodzinnego, zamieszkał sam i w chuju miał rodzinne spotkania w święta bo bym na nie nie przyjeżdżał. Ale najlepiej uznać tylko swój punkt widzenia za słuszny i napisać "ale p--------z".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kantar: nie mam się zamiaru z tobą kłócić bo pisanie do osób które spędzały wigilię z pijanymi wujkami Januszami że mają lepiej jest tak obrzydliwe że nie widzę tu pola żeby cię przekonywać do czegokolwiek.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Powtarzam po raz enty, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, jak nie potrafisz spojrzeć na tą sytuację z punktu widzenia innej osoby to zamilcz i się nie kompronituj
  • Odpowiedz