Wpis z mikrobloga

@Blackpill_RAW: To jak wy żyjecie? Ja mam 30 lat, dymam od 14r.z i w takim wieku jak teraz nadal mi mało dynamicznosci i dup. Mam w domu pannę od 5 lat, ale się do końca nie sprawdza więc muszę dymac różne na boku. Ostatnio nie ma nic na rynku więc sprawdziłem ten znany serwis do dymania. Tu akurat pillowcy mają rację. Typiary tam są #!$%@?. Każda ego w kosmosie, zaczepiają same
To jak wy żyjecie?


@Sebastian_II_Mordeczka: Nigdy w życiu nie wyszedłem z inicjatywą do kobiety. Od zawsze było to dla mnie coś upokarzającego, zabieganie o czyjąś uwagę. Nieliczne próby okazywania atencji mojej osobie ignorowałem. Zawsze miałem mało znajomych. Obecnie mam jednego z którym widuje się raz na kilka miesięcy. Reszta osób z którymi się widuje to raczej jego znajomi. To zaspokaja w zupełności moje znikome potrzeby przynależności do grupy. Bujne życie towarzyskie
@malinowydzem: już wyobrażam sobie ich minę, jakby zobaczyły, że miałem JEDNĄ parę i KILKA polubień po 24h na tinderze w kilkusettysięcznym mieście
Zostałem brutalnie zmoggowany nawet przez profil ze zdjęciem słynnego incelebryty EGGMANA, gdzie opisem była tylko informacja o wzroście (u mnie też, podany był praktycznie taki sam - 196 here)