Wpis z mikrobloga

#lateks #catsuit #ladnapani #zalesie

Spotykam się od roku z Katarzyną. Katarzyna jest typową dziewuchą z prowincji. Inteligencja 5/10, uroda 7/10, cialo 9/10. Jej niezaprzeczalną zaletą jest to, że lubi na ostro - czyli tak jak ja. Kręci ją #bondage i #bdsm. Kręci ją #lateks. Mogę ją ubrać i związać jak chcę, etc. Nasz związek zapowiadał się super... ale tydzień temu #!$%@?łem się w totalny szok.

Na początku było GORĄCO, rypaliśmy się praktycznie codziennie i to tak jak uwielbiam. Miałem wrażenie, że ona też to kocha bo wydzwaniała do mnie w robocie napalona, że nie może doczekać się wieczoru. Od trzech miesięcy pojawił się problem. Zaczęłą mówić, że mógłbym zgubić brzuszek bo trochę obrosłem i ją to przestało kręcić. Spojrzałem w lustro i rzeczywiście, trochę kilogramów przybyło. Wziąłem się ostro za siebie. Zależało mi na niej bardzo bo nadajemy na tych samych falach, a ja rzeczywiście trochę się opasłem. Ona jednak też w tym czasie trochę nabrała ciała, ale mi to zupełnie nie przeszkadzało.

Tydzień temu wlazłem na wagę i patrzę - minus 12 kg. Brzuch zniknął, pojawił się zarys atletycznej sylwetki. Jak założę opięty lateks to rzeczywiście brzuszka nie widać, pupa zrobiła się jędrna. Jestem zawzięty i ćwiczę sam w domu, mam swoją siłownię i mały basen.

Wiecie co wczoraj usłyszałem? Że teraz ja od niej odstaje i ona się mnie wstydzi. Nie ma ochoty na łóżkowe figle bo jestem za szczupły, a ona ma kompleksy.


Co z wami #rozowepaski jest nie tak? Czemu po prostu nie potraficie cieszyć się z tego co macie? Szukacie dziury w dupie (choć to pewnie byłoby przyjemne) zamiast po prostu oddać się chwili?
Pobierz latexlover - #lateks #catsuit #ladnapani #zalesie

Spotykam się od roku z Katarzyną...
źródło: comment_1608727621zylChBYUWmMFY1tTm3PHUO.jpg
  • 8
Wiecie co wczoraj usłyszałem? Że teraz ja od niej odstaje i ona się mnie wstydzi. Nie ma ochoty na łóżkowe figle bo jestem za szczupły, a ona ma kompleksy.


@latexlover: Klasyczne opuszczenei gardy i przełamanie ramy . laska sprawdzila kto kogo zdominuje psychicznie i to ty byles tym który wszedł w minus. Klasyka gatunku. Niby chcesz dobrze i masz empatie ale wychodzisz na tym zle bo wcale nie chodzilo o brzuszek