Wpis z mikrobloga

Po świętach wchodzę na ok. 3 miesięczne redu. Obecnię lecę na 500mg cypio i 500mg boldenonu/week. Czy logicznym krokiem byłoby zejście na czas redukcji do testosteronu solo 350mg/week? Bo czytam na tagu i niektórzy najwięcej towaru wrzucają na czas redukcji, a na masie lecą na minimalnej ilości środków, a ja chcę zrobić trochę na odwrót. Redukcja ta nie będzie do nie wiadomo jakiego wycięcia. Do tak 8-10% bf.
#sterydy #mikrokoksy
  • 23
@bst dzięki za odpowiedź. Zastanowię się nad primą. A tak z ciekawości, jakich negatywnych efektów mogę się spodziewać po zejściu do sam testosteron 350mg/week na czas redu?
A tak z ciekawości, jakich negatywnych efektów mogę się spodziewać po zejściu do sam testosteron 350mg/week na czas redu?


@matiimakaka: żadnych, po prostu dodanie mastera czy primy będzie bardziej optymalnym rozwiązaniem pod twój cel
@bst: 700 masteronu xDD ta, do tego pol gieta trenu jeszcze. Wykopowy ekspert, deka antagonista receptorow androgenowych ( ͡° ͜ʖ ͡°) ty nie kumasz podstaw

@matiimakaka: 500 testa i 500 bolda, jaka suplementacja w tle i ile cardio dziennie walisz? ja bym sie bal, ze RBC beda mi uszami wyskakiwac xD

co do redu skoro cwiczysz "amatorsko" test solo, nawet taka cwiartka tygodniowo + lekko jakis
@bst może inaczej, w jakim celu bijesz nandrolon? Jest to jeden z najpopularniejszych sterydów używanych w "kulturystyce". Co ma na celu zastosowanie antagonisty receptora androgenicznego w kontekście budowania masy mięśniowej półmózgu?

Wystarczy rzucić sobie okiem na Twoje wypowiedzi pod tamtym postem, ty nie masz zielonego pojęcia o saa. Nie rozumiesz kompletnie jak działa układ hormonalny, nie rozumiesz czym jest i jak działa 5alfareduktaza.

Według ciebie słabe samopoczucie na dece to niedobór androgenow
@bst wpisałem, zadowolony? Kurcze dzięki, cenna wiedza( ͡º ͜ʖ͡º) nandrolon jest agonista AR, który nie konwertuje do dht, WOW. to jest na prawde cyrk, że ty trwasz przy swoim xD bardzo popularny anabolik który ma być antagonistą dla AR hahahah.
Ty się nie fisiuj angielskimi stronami tylko ucz się podstaw bo nie wiesz nic. Z resztą nie zdziwiłbym się jakbyś zarabiał na życie nosząc kartony, wtedy wiedzy
Pobierz elektryczny_pastuch - @bst wpisałem, zadowolony? Kurcze dzięki, cenna wiedza( ͡º ͜ʖ͡º...
źródło: comment_1608776241vbNai0QZ8rjYwmQyqiyg9U.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@elektryczny_pastuch:

na co ci pisałem, że nandrolon ma to do siebie, że ingeruje specyficznie w kilka istotnych obszarow mózgu


Napiszesz coś więcej? Ah po co pytam zaraz usłyszę, że to wiedza tajemna za którą się płaci i ujrzę wiązankę że nigdy nie miałem dobrego soku, bo jedyny dobry robią twoi koledzy.

wpisałem, zadowolony? Kurcze dzięki, cenna wiedza( ͡º ͜ʖ͡º) nandrolon jest agonista AR, który nie konwertuje
Pobierz TowarzyszPawulon - @elektrycznypastuch: 
 na co ci pisałem, że nandrolon ma to do sie...
źródło: comment_160878228380eHZG8HNq3oam3jQvkxgi.jpg
@Towarzysz_Pawulon a jakie ty chcesz tu konkrety? XD polubiłeś jego komentarz więc wychodzę z założenia, że przytaknales.

Jeśli wy bawicie się w jakiś ekspertów od dopingu na portalu ze śmiesznymi obrazkami xD to wypadałoby wiedzieć COKOLWIEK. brniecie (a w zasadzie ten znachor bst) w to, że nandrolon jest ANTAGONISTĄ xD czy wy wiecie na czym polega bycie antagonistą/agonista? Serio ręce opadają, jeszcze debil będzie się rzucał ze mam w Google zobaczyć hahahaha
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@elektryczny_pastuch:

Mam ci odszukać wpis w którym to dałeś? Pisałem że deca konwertuje w DHN i konkuruje z testsoteronem o 5alfa redukt. Jedyne czym możesz się tłumaczyć to to że piszesz głupoty bez sensu

czy wy wiecie na czym polega bycie antagonistą/agonista? Serio ręce opadają, jeszcze debil będzie się rzucał ze mam w Google zobaczyć hahahaha


Myślę że coś tam wiem, no ale jak wiesz lepiej to zrób jakiś #!$%@? wpis
@Towarzysz_Pawulon z tego co widzę to nie wiesz nic, bawicie się tutaj w jakieś sterydowe przedszkole a poziom jak sfd.

Odnieś się do tego, że popularny anabolik jest ANTAGONISTĄ bo wspominam o tym któryś raz i nadal sie śmieje xD

Spytałem wujka Google i on tez uważa, że jesteście gamoniami którzy chcą być fajni i piszą o sterydach. Opowiadaj o tej dece która jest antagonistą AR xD i w jaki sposób mamy
@Towarzysz_Pawulon bst #!$%@? kocopoly (co u tego naczelnego szamana nie jest żadna nowością, z 700 mastera week dla laika też się śmiałem, duże dawki hehe bo małymi się nie da) a ja mu na to zwróciłem uwagę. Polecil mi wpisanie w Google i sprawdzenie ale UWAGA BO BEDZIE PO ANGIELSKU, sam ten komentarz zaplusowales więc rozumiem, że się z nim zgadzasz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@elektryczny_pastuch:

I co stanie się coś od 700 mastera? Już nie bądź taki świętojebliwy, bo tak na ogólnym to zachwalasz dawki 200mg/week, z bolda robisz jakiegoś demona zniszczenia a na priv polecasz mixy trena z antkiem, jakże jakże by inaczej z jedynego pewnego źródła®
@Towarzysz_Pawulon Nie pajacuj xD nie co się stanie tylko po co komu 700 mastera week? Wy i tak potencjału samego testa byście nie umieli wyciągnąć xD

Bold jest po prostu #!$%@?, masz pierdylion lepszych środków do budowy miecha, od saa przez sarmy po peptydy. Ta, polecałem 100 razy każdemu xD

Zamiast robić z siebie większe pośmiewisko- Odnieś się do tego, do czego miałeś się odnieść.

Przypomnę- chcialbym się dowiedzieć o co chodzi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@elektryczny_pastuch: na razie o tych antagonistach to napisałeś tylko ty i kręcisz małysza że cię nie poprawił

Wy i tak potencjału samego testa byście nie umieli wyciągnąć xD


Ja pewnie tak, ale co w tym złego, mam progres to się cieszę, dla mnie to tylko hobby jak dla normika picie żubrów.

Bold jest po prostu #!$%@?, masz pierdylion lepszych środków do budowy miecha


Łał to jest ta wiedza tajemna że bold
@Towarzysz_Pawulon młody, trujesz dupe o jakieś boldy dawki, treny na kiju to wyjaśniam xD z tego co pamiętam ty chciałbyś bolda na wydolność dać xDD a na sfd to się akurat boldem zachwycają, tak jak większość sebikow na siłach.

Nie, to bst pod innym postem napisał, że deka jest antagonistą ar i przez to uniemożliwia konwersję testo przez 5ar do dht. To było tak #!$%@? żenujące, że musiałem to rozchodzić.

Na to