Wpis z mikrobloga

@Ikkon: O ile spermiarzy, którzy kupują tokeny na czaturbejt dla camgirls jeszcze JESTEM W STANIE zrozumieć to donejty dla twitchgirls to dla mnie jakaś #!$%@? atrakcja XD

Na webcam płacisz żeby laska spełniła Twoje seksualne życzenia, na twitch żeby przeczytała Twój #!$%@? nick i zaśmiała się na głos z zachwycania nad jej urodą XD

Poza tym wystarczy, ze laska założy słuchawki na łeb, wpisze sobie w Bio „GamerGirl”, włączy popularna grę,
@MyPhilosophy myślę, że to takie psychofanatwo. Ostatecznie jak ma ileś tam subow czy followersow to jest celebrytka i wokół niej skaczą, bo jakieś inne piosenkarki są poza zasięgiem, a taka gamergurl przeczyta ich nick i mogą żyć fantazjami, że kiedyś może coś z nią im się uda.
A że są #!$%@? w granie to nic nie zmienia. Kluby z ekstraklasy też mają wiele kibiców.
@Ikkon: Doi frajerów za zdjęcia czegoś co prawdopodobnie i tak jest gdzieś w sieci. Z resztą nie żal mi spermiarzy, powinna wydoić ich z kasy do zera żeby zdechli z głodu.


@Centuri0n: Ale skąd u was ta agresja? XD Podobno jesteśmy wolnymi ludźmi, możemy robić ze swoimi pieniędzmi co chcemy. No chyba, że są jakieś niepisane zasady, mówiące czego nie wolno kupować xD Jak ktoś kupuje płytę artysty milionera, to
@Ikkon: Belle akurat jest bardzo ogarnięta, w jakimś wywiadzie mówiła, że za kilka lat chce to skończyć i mieć normalne życie z chłopakiem xD

A spermiarze do wora

@kodecss: Jest popyt to jest i podaż. Nie wiem kto wam wmówił, że sukces i pieniądze zależą od wykształcenia i jakiejś tam mądrości xD
Sukces i pieniądze zależą od szczęścia i pomysłu. Jak jesteś kucem z doktoratem to co najwyżej możesz zostać
@niochland: Ale czemu teraz porównujesz Lewandowskiego do Bella Delphine?
Porównujesz typa który pracował na swój sukces całe życie, treningi, dieta, wyrzeczenia do typiary która nosi elfie uszy, robi zeza i ma różowe włosy.

Nie niemam bólu dupy że Lewandowski zarabia Miliony bo on sobie na to zapracował.

Mam ból dupy, że ludzie takimi "materiałami" zarabiają miliony.