Wpis z mikrobloga

mnie #!$%@? boli że ludzie się kształcą x lat żeby być inżynierami, lekarzami, prawnikami i zarabiają "niegodziwe" pieniądze gdzie #!$%@? jakaś laska za nagrywanie tego typu filmików dostaje miliony.


@kodecss: No... właśnie ich golą takie panny ;D
@Ikkon: brawo, mirki odkrywają prostytucję xD kiedyś pośrednikiem był alfons któremu dawałeś siano za to, że podupcyłeś panienkę i ona dostawała z tego minimalny procent, a teraz płacisz platformie, która dzieli się z kobietą pokazującą psitę tylko bardziej fair. Mechanizm ten sam, skala się zwiększyła, kwoty i niezależność #!$%@?. Tyle. Jak świat światem zapotrzebowanie na wszelakie usługi seksualne były, są i będą.
Mam ból dupy, że ludzie takimi "materiałami" zarabiają miliony.


@kodecss: Majątku nie pomnożysz wiedzą, doświadczeniem, skończonymi kursami, czy dyplomami.
Majątek pomnaża się ilością osób, które bezpośrednio kupią od ciebie twój produkt.

Możesz być kucem zawadiaką, być najlepszy z najlepszych, pracować w FANGu jako wyjadacz-geniusz, ale twoja wypłata i tak skończy się na 200kUSD rocznie i wyżej dupy nie podskoczysz. Dlaczego? Bo swój produkt sprzedajesz bezpośrednio korpo, jednemu podmiotowi. To korpo później
@Gavilar: ale ty dalej nie rozumiesz o czym ja napisałem powyżej.
Mnie nie boli dupa, że Brad Pitt ma 1000000000$ na koncie
Mnie bolu dupa, że typiara co machą głową do telefonu, tworząc 10 sekundowe produkcje ma tyle na koncie.

Czaisz.
@marcelus: Dziwne to jest dla ciebie? No to, że ktoś nie jest koneserem kina ślizganego tak jak ty nie znaczy, że z wypowiedzi nie wydedukuje o kim pisze rozmówca. Nie wiem co jest sprzecznego w mojej wypowiedzi.
ale ty dalej nie rozumiesz o czym ja napisałem powyżej.


@kodecss: Ale czym to się niby różni?
Żeby Brad Pitt miał swoje siano to miliony ludzi muszą kupić ten bilet za 5$.

Żeby ta dupa miała swoje siano to miliony ludzi muszą jej wrzucić tego 1$.

Ona swoim produktem dzięki platformie dociera bezpośrednio do milionów ludzi.
Ja swoim produktem docieram bezpośrednio tylko do mojego managera.

Jest kompletnie nieistotne co robisz tak