Wpis z mikrobloga

kto by pomyslał, że po dojściu do władzy partii neobolszewickiej i etatystycznej mamy takie osiągnięcia:
- największa ilość zgonów w powojennej Polsce
- najmniejsza ilośc urodzin od blisko 20 lat, jest duża szansa, że w przyszłym roku będzie najmniej od czasów powojennych (sukces programów promujących rodzenie dzieci)
- największy przyrost długu w historii
- najniższy poziom inwestycji jako % PKB od 89 roku
- dzieisątki mld start państwowych spółek, gdzie wiele w nich, jeszcze kilka lat temu miały miliardy złotych zysków
- najniższy poziom demokracji i wolności mediów po 89
- jednego (pseudo)sojusznika w postaci Węgier, który rozgrywa nami jak chce

#neuropa #demografia #ekonomia #bekazpisu
Pobierz Syn_Tracza - kto by pomyslał, że po dojściu do władzy partii neobolszewickiej i etaty...
źródło: comment_1608461147neVS24u1Mhygd9elF3TO4x.jpg
  • 67
@Syn_Tracza według twojej logiki rząd PiS postanowił popełnić samobójstwo polityczne i ekonomiczne, zamykając ludzi w domach i nie pozwalając im pracować.
A wiesz, że pandemia jest na całym świecie?
Wiesz, że właśnie całą Europa się zamknęła?
Włochy (gdzie mieszkam) maja godzinę policyjna, nie wolno przemieszczać się z comune do comune (nasza gmina), a między 24.12 a 06.01 wolno tylko RAZ wyjść z domu.
Niemcy pełen lockdown
Austria pełen lockdown
Hiszpania pełen lockdown
Pobierz m.....a - @Syn_Tracza według twojej logiki rząd PiS postanowił popełnić samobójstwo p...
źródło: comment_1608497148ohXQKSw4VtNeSEzagpDbqh.jpg
według twojej logiki rząd PiS postanowił popełnić samobójstwo polityczne i ekonomiczne, zamykając ludzi w domach i nie pozwalając im pracować.


@marcus1a: Ale ja nigdzie nie napisałem, że PiS nie powinien zamykać ludzi w domach, kompletnie nie wiem do czego się odnosisz, do którego punktu?
40% nowych narodzin we Francji w 2016 to imigranci z afryki i bliskiego wschodu i twoje zaprzeczenie tego nie zmieni.


@Krzyzowiec: No ciekawe ale gdzie ja pisałem o Francji? Konkretnie gdzie? Z całej puli tych wszystkich krajów wybrałeś 1 pasujący do twojej tezy w kontrze do prawie 10 innych.
@Syn_Tracza: warto by też podać tutaj inne informacje. A tak to wybrane same najgorsze. No cóż, jako centrysta czuje niesmak czytając ten wpis, chociaż ****, to jest to znaczna manipulacja której jeszcze bardziej nie lubie.

Węgry nami rozgrywają- xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
@shaelix92: Pewnie chodziło o sprawę weta w UE - nam nic to właściwie nie dawało, Węgrom zależało na tym, aby wyrok TSUE ich dotyczący był za 2 lata, dlatego tak nalegali, aby przyjąć "kompromis" w sprawie praworządności - na tym wygrywały tylko Węgry, my z tego co wiem nie zyskaliśmy nic...