Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 237
689 064 + 177 = 689 241

30 000 km w tym roku pękło. Trasa z Sędziszowa pod Pińczów, potem na Szczekociny i znów do Sędziszowa. Okolice Pińczowa tak jak ostatnio pisałem, gdy z Cymerkiem taplaliśmy się w błocie to gnój, gnój, gnój i jeszcze raz gnój. Ta glina jest masakra kleista i twarda. Koło blokuje w moment. Jako że jeszcze miałem pełny tylny błotnik to kilka razy musiałem ściągać koło i czyścić to dziadostwo. Poza tym złamana szprycha. Dużo piachu i sarenek - w rękawiczkach niestety zanim człowiek ogarnie, to zwierzaczków już nie ma. Zima (ta bez mrozu) to niestety permanentnie podmoknięte polne drogi, więc brudno i grząsko wszędzie.

Wracam pociągiem i myślę wysiądę w Zastowie bo ten sam dystans co z Krakowa Głównego, a parę minut wcześniej i nie trzeba przez miasto się cisnąć. Wysiadam, a tam plac budowy, rozjeżdżone koparkami i wywrotkami, gnój jak cholera, oczywiście zero choćby rzuconych płytek chodnikowych. Błocko i stojąca woda. Chyba bardziej się usyfiłem niż przez cały dzień gruzów. Umyłem rower w Sędziszowie przed pociągiem to musiałem myć drugi raz w Krk... Dziękuję pan PKP...

Strava
Instagram gdyby komuś się nudziło i czasem chciał live zobaczyć co w trawie piszczy na rowerze.

Total tiles: 41202
Max cluster: 7329
Max square: 50x50

#rowerowyrownik #kwadraty #metaxynarowerze
metaxy - 689 064 + 177 = 689 241

30 000 km w tym roku pękło. Trasa z Sędziszowa po...

źródło: comment_16083663651XLqASxRnEZuq5qaqDVNuF.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy Twój zawód to zawód syn?


@ElCidX: mój zawód to programista, który np. teraz jest w pracy choć jest weekend i będzie do 24-2 w nocy, żeby nadrobić wczorajszy dzień bycia w pracy mniej, bo po rowerze w nocy też pracowałem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@metaxy: eh Metaxy już tyle lat tluczesz te kilometry a niektórzy się nadal nie zainteresowali i pytają czym się zajmujesz że masz tyle czasu :D
  • Odpowiedz
pytają czym się zajmujesz że masz tyle czasu :D


@dablju_: heh, najlepsze jest to, że to wcale nie jest tak dużo czasu. To jest mniej niż 3.5h dziennie. Czyli zostaje 4.5h na pozostałe załatwienia i odpoczynek 8h pracy, 8h spania. Tylko ja nie gram w gry, niewiele oglądam seriali, etc. Przecieka nam przez palce strasznie dużo czasu i nawet nie wiemy kiedy. Ja wybrałem "marnowanie" go na rower, inni
  • Odpowiedz
  • 1
@metaxy zastanawiałem się właśnie czy Ty gruzujesz swoją czerwoną strzałą, ale widzę że do takich zadań jest Triban :D
  • Odpowiedz
zastanawiałem się właśnie czy Ty gruzujesz swoją czerwoną strzałą, ale widzę że do takich zadań jest Triban :D


@bugg: eee to pierwszy raz w tym roku. Do tej pory tylko czerwonym BH.
  • Odpowiedz
Ja w tym roku jak jechałem spontanicznie do Krakowa też nadziałem się na ten remont w Zastowie. Plac budowy.


@Baczy: no i plac budowy mógłby być, bo budować trzeba. Tylko zero desek/płytek tymczasowych/pomostu, żeby ludzie nie taplali się w błocie...

Ale jak to, nie byłeś na bAckLoG RefInEmenCie? Gdzie twój tEAmwOrk ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@fukken: na szczęście moja praca nie wymaga za bardzo
  • Odpowiedz
Patrząc na to zdjęcie to przez sekundę myślałem, że ci się jakieś zwierze wplątało w koła po przejechaniu jego..


@maxwol: potwór z bagien

Ja tyle samochodem w tym roku nie zrobiłem
  • Odpowiedz
@metaxy:

mój zawód to programista, który np. teraz jest w pracy choć jest weekend i będzie do 24-2 w nocy, żeby nadrobić wczorajszy dzień bycia w pracy mniej, bo po rowerze w nocy też pracowałem.


Niestety malo jest takich firm ktore pozwalają pracować pogramistom kiedy i ile chcą. Dla wielu firm elastyczność to core hours 9-16 a godzine sobie wybierz czy przed czy
  • Odpowiedz
Niestety malo jest takich firm ktore pozwalają pracować pogramistom kiedy i ile chcą. Dla wielu firm elastyczność to core hours 9-16 a godzine sobie wybierz czy przed czy po.


@Hipodups: dlatego właśnie siedzę tu cały czas, bo mam taką dowolność, mało tego jestem w stanie pojechać na 3-4 tygodnie na dookoła Polski/Eurotrip w wakacje. Pracujemy razem ponad 10 lat, przywykli do tego trybu, mamy ustalone, że zapieprzamy w zimie, a
  • Odpowiedz